Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Közel húsz év házasság után a férjem (65 éves) megcsalt egy 30 éves kis k...val. Most nem tudom, hogy érdemes e rendbe hozni (lehet e egyáltalán), vagy zavaram el itthonról? Mit tanácsoltok?

2013. ápr. 23. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki, majd amikor nem mos főz rá a kis szeretője, majd akkor rádöbben, hogy hibázott!
2013. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minálunk ő főz, szóval biztos a kis k...t is jól tartaná.
2013. ápr. 23. 14:41
 3/18 A kérdező kommentje:

Én nem szeretek privátban levelezni, megkérdeztétek hány éves vagyok. 60 éves vagyok, nekem ő a második férjem, neki is én vagyok a második felesége.

Hát én nem fogom őt vissza csalni, ahogy ajánlottátok. Nekem nincs szükségem szex-partnerre.

2013. ápr. 23. 14:48
 4/18 anonim ***** válasza:

"nekem nincs szügségem szex partnerre"

Ezzel megválaszoltad a kérdést... 20 éve együtt vagytok , te kiégtél a párod még nem, te kijelentetted hogy a szex nem kell, neki viszont kell, nem bolond ő..csak neki még vannak szügségletei.De ennek ellenére kiba*nám mint macskát sz*rni.

2013. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ne csinálj semmit

ám adj hangot a nemtetszésednek

mondjuk cserébe pasizz be

65 évesen hagyd mér a francba a válást, meg az ezzel járó sok nyűgöt

veszekedni se veszekedj, csak te leszel ideges

2013. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ja ha te nem akarsz szexelni, akkor persze talált magának vigasztalást máshol
2013. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
idióták...csak azt írta, hogy szeretőre nincs szüksége!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még ő a hibás, hogy a férje megcsalta??? Dobd ki!!! Azonnal, könyörtelenül!!!!! Mocskos perverz dög....undorító
2013. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De hát nem a szex-ért vett feleségül, hanem mert szeretett. Húsz év után már nem a szex-en kellene múljon egy házasság.
2013. ápr. 23. 15:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Pontosan.....ezért dobd ki, aki meg bír csalni valakit...az nem szereti a másikat. ezt te is tudhatnád ennyi idősen, ekkora élettapasztalattal (nem azt mondom, hogy öreg vagy :D csak azt, hogy tudnod kéne, mi a helyes ilyenkor...)
2013. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De mihez kezdenék egyedül? Nincs gyerekünk, nekem ő az egyetlen támaszom.
2013. ápr. 23. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!