Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire várjátok el, hogy bókoljanak nektek?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé elcsépelten hangzik a legtöbb bók, legalábbis sok újat nem lehet kitalálni.


22/F


2016. dec. 8. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére a párom nem úgy gondolja, mint te és napi többször is bókol. Szerintem ez minden lánynak nagyon fontos, ha hallhatja a párjától. Erőltesd meg magad kicsit.
2016. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elegge, es nem kell ujakat kitalalni, senkiben nincsen annyi egyedi dolog, hogy mindennap vadiuj bokokat lehetne neki kitalalni, amit meg soha senkinek ne mondtak volna egyszer sem.
2016. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már egy sima egyszerű szép/csinos vagy-tól is oda vagyok. Ha a srác komolyan gondolja
2016. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha bókol. Elvárni nem várom el, a kikényszerített dicséret sosem olyan, mint ami természetesen, magától jön, de jól esik, ha gyakran teszi. Paradox, tudom, tessék, én vagyok a legsztereotipikusabb nő. Nekem nem kell, hogy mindig valami újat találjon ki, sőt, nem is lehet, a világ összes dicsérő szavát már leírták/elmondták korábban, de ha az a konkrét bók határozottan illik hozzám/az adott helyzethez (pl kipróbáltam egy új frizurát, és azt megdicséri), akkor lehet akármilyen elcsépelt, abban a konkrét szituációban jól fog jönni. Az már viszont bántó, ha mondjuk (a fenti példánál maradva) kipróbálok egy új frizurát, és ő még csak említést sem tesz róla, majd miután én- mondom, tipikus nőként- megkérdezem, hogy nem tud-e esetleg valami szépet mondani nekem, akkor elkezd a főztömről hadoválni. Oké, hogy jól főzök, de például abban a kontextusban nagyon nem odaillő, és bár más helyzetben jól esne, itt inkább bántó.


Szóval, röviden: nem újat kell kitalálni, hanem odafigyelni a másikra és megfelelő időben a megfelelő dolgokat (még ha azok elcsépeltek is) mondani. Garantált a siker.

2016. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!