Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok elfogadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elfogadnátok ha a barátotok sokszor sírna?

Figyelt kérdés
Nem depresszió vagy ilyesmi miatt, hanem pusztán azért mert érzékeny, és nem tudja kezelni máshogy a szereteteket és sokszor ezért előtörne belőle. Idővel persze ezek csökkennének ha már nem félne az egésztől. Meg nem nagy sírásokra kell gondolni, pusztán könnyezés, vagy elpityeredésre..
2016. dec. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

...és ha nem képes rá? Nem azért mert "macho", hanem a gátások miatt?


Melyik a rosszabb?

2016. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak nem sírnak.
2016. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Vidám általánosítás az '50-es évek közepéről.

2016. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Indokolt esetben aranyos. Ha esetenként elérzékenyül. Nemrég volt nálunk egy ilyen kis "pánik", amikor nem jött meg időben, és már ugye a terhességi tesztet vettük meg minden, másnapra volt betervezve a nagy próba, én meg már elkezdtem fantáziálni, hogy mi lenne, ha ikrek lennének meg hasonló baromságok, és a gondolat annyira meghatotta, hogy elkönnyezte magát. Ez számomra iszonyú cuki volt, főleg a téma miatt még kifejezetten örültem is az elérzékenyülésének (amúgy másnapra megjött, szóval korai volt az öröm :( ). Vagy amikor arról volt szó, hogy az esküvőn nem lesz jelen az apukája (évekkel ezelőtt meghalt), és ezen elszomorodott- ez meg már érthető.


De ha csak azért elsírná magát, mert én mennyire szeretem, na, azért az egy kicsit meredek lenne. Egyszer-egyszer, ha valami különleges dolgot teszek, talán még oké, hogy meghatódik vagy valami, de csak úgy, a szürke hétköznapokban, mert adok neki egy puszit vagy valamit... Elfogadnám, persze, már ha szeretem, de azért nem biztos, hogy olyan nagyon örülnék neki. Ez az "indokolatlan" kategória, és azt magamon is utálom, ha úgy állok neki pityeregni, nem hogy az "erősebbik nem". Sajnálom, szexista vagyok. Ez van.

2016. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha komoly dolgoknál egy pasi nem mutatja magát érzéketlennek, tehát akár el is sírja magát. Azonban amikor sok dolog miatt sír egy férfi, az borzasztóan férfiatlan, még ha az érzékenységgel is van magyarázva.
2016. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!