Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki nagyon-nagyon tetszett rögtön az elejétől. Magas, izmos, helyes, ezen kívül nagyon kedves, értelmes, udvarias, sokat tanul és dolgozik, jól lehet vele kommunikálni. Lenyűgözött. Aztán megismertem a barátnőjét. Hát a markomba prüszköltem. :D A nő úgy öltözik mint egy múlt századi könyvtárosnő, és nagyon ízléstelen az egész megjelenése. És belsőre sem oké. Tény hogy kitartó, de rémesen középszerű. Annyival jobbat találhatna és érdemelne egy ilyen férfi. Sokat letett az asztalra az életben, és jól néz ki, hadd élvezze az életet egy sziporkázó nő mellett. De láttam is hogy nem az igazi a kapcsolatuk, csak vannak egymás mellett. Aztán kiszedtem mi volt, hogy régen jöttek össze, amikor még a srác nem így nézett ki. És szerette/szereti a barátnőjét, aki a szüzességét is neki adta az fix, de ő maga sincs oda a barátnője külsejéért, nem érzett soha erős szerelmet, meg nem érzi felé amit szeretne, hogy igazi társak, partnerek. A lány persze boldogan ellébecol a kapcsolatban, meg van róla győződve hogy neki ilyen pasi jár anélkül hogy bármit is nyújtana cserébe. Hát nem fog sokáig. Szépen elvoltam mindig ezzel a férfivel. Külsőre is bejöttem neki, okos is vagyok ami ennek a férfinek nagyon fontos egy barátnőben. Meg olyan jól elvoltunk, hogy megismerkedésünktől kezdve minden nap beszéltünk írásban. Mára már belém esett, biztosan érzem. A barátnője nem vett észre semmit, ez is mutatja, nem figyel oda a rá. Most pedig megtudtam, szakítottak. Egészen biztos, hogy azért, hogy megpóbálhassa a velem. Mondta hogy a barátnője reakciója nem az volt, amit várt, de nem részletezte.

Lehet ti ezt elítélitek, de bizonyos helyzetben ez az elcsábítás járható út. Ha jó lesz a kapcsolatunk, nem fog más nőre nézni, nagyon hűséges, erkölcsös típus. Ha nem lenne hűséges, évekkel ezelőtt szakított volna a nővel. Alig várom, végre elhívjon egy randira.


2016. dec. 8. 11:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Kíváncsi vagyok, h te milyen vagy Miss Tökéletes :D Komolyan, az öndicséretedet olvasva majdnem kijött belőlem a kaja, amit éppen előbb megettem ebédre. Nem vontam le rólad pozitívumot, sőt süt rólad az irigy, beképzelt, lenézős személyiség amit pasiként mindig is utáltam.


Nyugi kislány, lehet h ha te nem bukkansz fel, akkor is szakítottak volna, de így a srácnak még jobb, mert egy gyukópajtit szerzett magának ;) Remélem nyitott szemmel jár, h te milyen vagy valójában, mert ha melletted rá nézne egy nőre, akkor szemei nem lennének :D

2016. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Mi a kérdés?

És te mit tudsz neki nyújtani a csini külsőn kívül? Tudod, az nem mindig elég és az múlandó. Alapvetően nem lenne baj ezzel a sztorival, megesik, van ez így, én is voltam így, de nekem rohadtul antipatikus a stílus, ahogy írsz az excsajáról.

2016. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Miért érdekel bárki véleménye?

Egyébként meg, ha tényleg érdekel, nekem az a véleményem, hogy azért annyira nem vagy biztos magadban. Folyamatosan összehasonlítod magad másokkal, és bizonygatod, hogy hozzájuk képest jobb vagy. De valójában telistele vagy bizonytalansággal. Abban sem vagy biztos, hogy elhív randira, meg abban sem, hogy ez egy tartós kapcsolat lesz, ha egyáltalán lesz belőle valami. Az egész kérdés erről szól.

2016. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

"Ha jó lesz a kapcsolatunk, nem fog más nőre nézni"


Micsoda álomvilág :DDDD H te milyen öntelt libuska vagy :D Majd úgyis kiugrik a majom a vízből, h milyen "pozitív" személyiség vagy :DDDD Feldobtad a napomat! :D

2016. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Huh, egyszer majd valaki ugyis beveri azt a sziporkazo, okos, csinos pofadat, ha eloadod ezt a maganszamt :"D.
2016. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer volt egy ilyen esetem egy öntelt nőszeméllyel, de az lett a vége, h "véletlenül" miközben elmentem mellette toleránsan megszerettem volna kicsit "húzni" a haját és kezemben maradt a póthaja :D Tanulság: Ne tetess póthajat! :D
2016. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért nagyot röhögnék, hogyha te csak mint megerősítő kellettél neki, de egyébként esze ágában sem lesz veled kezdeni.

Nekem nem kéne egy ilyen tudálékos, öntelt liba, kapcsolatra legalábbis semmiképpen.

2016. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Hihetetlen gáz nők vannak. Ilyenkor jobban tudom értékelni a párom!

Ilyen gondolkodással nem hinném, hogy valaha is lesz normális(tartós) kapcsolatod.

2016. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer majd csak rájössz, hogy nem körülötted forog a világ és nem vagy királylány.
2016. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Csak nem jön reakció a nagyot mondó hercegnőtől... :( Talán még sem gondol magáról annyit, amennyit mutatni próbált?! :/ Hmmm..
2016. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!