Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal nem jön fel sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nem jön fel sohasem semmi komolyabb téma amiről beszélhetnénk. Hogy kezdhetnénk el? Mindig csak szex, meg az adott pillanatban történtekről. Az előző barátommal mindig tudtam! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
én 20 éves lány, ő 28 éves férfi ,fél éve vagyunk együtt
2013. szept. 22. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nincs mit csinalni...Szerintem szakitsatok... Mert egy kapcsolatban beszelgetni is tudni kell nem csak szexelni ..Enis ezert szakitottam a volt pasimmal.
2013. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert hülyék vagytok okos emberek rengetek témáról tudnak beszélni
2013. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozz fel bármilyen tèmát,nem hiszem,hogy nen tudtok semmiröl sem kommunikálni.Csináljatok sok közös programot :)
2013. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekme eddig mindegyik barátommal sikerült..csak vele nem! Programozó, csak nem olyan hülye, de akármikor felhozok egy témát amiben érdekelne a véleménye egyszerűen csak mosolyog, nem mond semmit..
2013. szept. 22. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Drága tündérbogárka... Attól hogy valaki kapott egy diplomát még észt nem adtak neki... Mondtam volt egyszer a volt osztályfőnökömnek, persze tündérbogárka nélkül, mert akkor elég ideges voltam... Viszont ez tény.

A műveltség és az intelligencia nem jár együtt a szorgalommal ami bőven elég egy diploma megszerzéséhez, főleg ha csak msc képzésről beszélünk, mondom ezt úgy, hogy lassan én is megkapom a sajátom...


Ha egy kapcsolatban nem képes mindkét fél fejlődni, akkor az a kapcsolat rossz, ezen vagy tudtok változtatni, vagy másik párt kell keresni.

2013. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a szex érdekli benned, és ennél többet nem akar.
2013. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!