Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam is elkezdődött a "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam is elkezdődött a "nem éltem ki magam"?

Figyelt kérdés

A kérdés hülyén van feltéve de nem tudtam jobban megfogalmazni, 20 éves vagyok, 3 barátom volt, akiből 2 komolyabb és jelenleg is együtt vagyok az egyikkel. Vele már 2.5 éve vagyunk, nyáron volt egy kisebb szünetünk ( pár hónap) akkor jött közbe nekem ez a harmadik valaki. Utána egy fesztiválon találkoztunk és azóta együtt vagyunk.. Az illető 30 múlt, mielőtt szakítottunk rengeteget veszekedtünk, féltékenykedett pedig oka nem volt rá, max miután engem sem érdekelt a dolog és mentem a fejem után.. (Félreértések elkerülése miatt sosem foglalkoztam más palikkal, csak mentem erre arra a legjobb barátommal, vele sose mentünk akkor sehova.... )


Minden szép vlt jó volt miután kibékültünk, viszont újabban előjöttek majdnem ugyanazok a problémák amik miatt kezdődött a veszekedésünk, nem szexelünk eleget, engem nem elégít ki ha szexelünk is, mert kicsit extrább dolgokat várnék, ő pedig ezt nem tudja nekem nyújtani hosszutávon.... ( elmenni elmegyek, de aki tudja milyen a jó szex tudja miről beszélek:)....)

Mindig nekem kell kezdeményeznem, pedig már azt is mondtam neki hogy nekem ez igy kevés.... Erre neki az a válasza hogy ő ezt tudja ?! ?! ?!

Amióta együtt vagyunk, ő volt az aki próbál többet tenni kettőnk közül, még ha én is próbaálok sok midnent beleadni ebbe a kapcsolatba..

De az elmúlt hetekben egyszerűen már a szexen kívül idegesít pár dolga, ahogyan mondatokat fogalmaz meg, viselekdése egyes helyzetekben.... Mivel nincs meg nekem a kellő szex, magamnak kell megoldani midnent, és már sokszor nem is ő rá gondolok.. hanem másokra..

Nehéz eset ő is én is, de nem tudom hogy ez átmeneti e vagy ha ez tovább fenn áll, lehet jobb lenne mindkettőnknek ha szakítanánk..

Köszi a válaszokat.. bocs a regényért de szerintem ez mind ehhez tartozik..


2016. dec. 8. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

erre szokták azt mondani, hogy exel összejönni és régi szennyes ruhát felvenni ugyanaz.

Egy idő után előjönnek úgyis azok a problémák amik miatt anno nem működött.

Biztosan van kivétel de a legtöbb nem az, viszont ezt rengetegen nem látják be, és bebeszélik maguknak h sokkal jobb.

Félek úgy jársz, hogy hamarosan terhes leszel (elvégre ő már 30, mindjárt gyereket akar) és akkor már úgyis vele maradsz, merthogy de édes h gyereket akar, meg stb.

2016. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elhiszed ha nem, nekem egy kicsit több eszem van mint a legtöbbnek még ha azt hiszed ezt csak ugy mondom... :)
2016. dec. 8. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem 'nem élted ki magad' dolog, egyszerűen egy önző barom a párod.
2016. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy "nem élted ki magad", hanem az, hogy nem vagy boldog a kapcsolatodban.
2016. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is jártam úgy,hogy újra összejöttem az exszel, akivel nyomós indokok miatt mentünk szét. újra összejöttük. az elején szép volt minden, aztán előjöttek,ami miatt korábban szakítottunk.

úgyhogy vége lett ténylegesen.

más megoldást nem tudok mondani. amint látod nem változott meg ,hiába töltöttetek sok időt külön,hiába mondtad el neki mi zavar.

szerintem zárjátok le békében. őrizd meg a szép emlékeket és lépj tovább.

ha még tovább húzzátok egymás idejét és agyát,az lesz a vége,hogy egy csúnya vita után váltok el .sokkal nehezebb úgy lezárni a dolgokat.

egyébként gondolom ő is érzi,hogy így nem oké,ugyanezvan mint a múltkori szakítás előtt.

2016. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

persze tudjuk, mindenki különleges, és mindenki más :D

bla bla..ezt te se hiszed el..

2016. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!