Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nálam 3 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam 3 évvel idősebb lány lehet nála esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném hogy van egy 3 évvel idősebb lány aki nagyon teteszik nekem.Ő a fodrászom.Nem sokat beszélgettünk de ha igen akkor mindig úgy viselkedett velem mintha teteszenék neki vagy nem tudom.Egyszer meg beszétünk egy idő pontot hogy meg nyir de nem jött össze úgyhogy máshová mentem.Kérdezte hogy megyek akkor mert most rá ér mondtam neki hogy ne haragudjon de már voltam máshol.Azt mondta hogy semmi baj.Én erre azt mondtam hogy pedig látni akartam és erre el kezdett nevetni kérdeztem tőle hogy mit nevet azt válaszolta hogy meg lepte amit mondtam.Később meg kérdeztem hogy tényleg meg lepte és hogy haragszik-e érte és azt mondtam hogy nem haragszik érte.Majd egyszer fel hivtam hogy meg mondjam neki hpgy nagyon meg kedveltem.Ő erre azt válaszolta hogy neki barátja van és hogy nem vagyunk egymásnak valóak.Kérdeztem hogy akkor nem is lenne esélyem nála és azt mondtam hogy nem(nevetett).Később meg irtam neki hogy de én tényleg kedvelem meg minden és akkor is azt irta visza hogy nem akar meg bántani de nem vagyunk egymásnak valóak.De régebben mikor irtam neki hogy mennék nyiratkozni akkor mondtam hogy vár meg ilyenek és küldött egy puszis smiley-t is.Szóval azt lenne a kérdésem hogy mit tegyek hogy belém szeressen és hogy a nem a lányoknál mit jelent hogy soha nem is lesz küztönk semmi vagy csak most mert barátja van? Bocs a hosszú szövegért! :) Válaszokat előre is köszönöm!

2016. okt. 14. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor mondta azt, hogy nem. Nem tudom ezek után mi a nem érthető. Az én fodrászom is mindig aranyosan, kedvesen mondja, hogy mehetek, és vár, pedig ő 60 éves, és kétlem, hogy kívánná a testem. 23/F
2016. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hjajj hjajj.

Lefordítom neked: az "ügyfele" vagy és csak kedves veled. Nem jössz be neki mint férfi. Ez van.


A helyzet az, hogy vagy megütsz egy minimális vonzalmi szintet valakinél, na ekkor van esély a szerelemre. Vagy nem ütsz meg, ekkor tigrisbukfencelhetsz, meg lehetsz te akármilyen alfa, meg küldhetsz rá grippeneket, akkor se lesz szerelmes beléd. "Nem vagyunk egymásnak valóak" -> Nem ütöd meg nála azt a minimális szintet, felejtsd el, lépj tovább.


De ha ez még nem lenne elég:

Van párja. Ez már önmagában elég indok arra, hogy leállj és ne keresd többet.

2016. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem, ezt ő is többször megmondta

amúgy meg az a dolga, hogy mindenkivel kedves legyen, hogy szívesen menjenek vissza hozzá

de nem kezdett ki veled, nem mondott semmi olyat, csak szimplán kedves volt

szóval hagyd, ebből nem lesz semmi

2016. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haraudj de nagyon buta vagy... Azért kedves veled és akarja, hogy menjél hozzá, mert ez a munkája és belőled él! Ha nem mész hozzá, akkor nincs miből kifizetni a számlát! Ez komolyan nem esett le?

Akkor legalább azt tartanád tiszteletben, hogy barátja van neki.

2016. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!