Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18-40 éves nők többsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-40 éves nők többsége, miért hiszi magáról, hogy ő tini hercegnő?

Figyelt kérdés

Azt látom 18-40 éves nők többsége, úgy viselkedik mint egy elkényesztetet hisztis tini "hercegnő". Ők úgy gondolják, férfi az ő szolgájuk, akik reggeltől estig lesik minden kívánságukat.Elvárják férfiaktól úgy kezeljék, őket mint egy hercegnőt. Elvárják folyamatosan, éreztessük velük milyen különleges ő pl: drága szépséges hercegnőm ,kedves cuki-muci hercegnőm.. stb. Állandóan kényszeres szereplési vágyuk van, mindenkivel tudassa pl: férfiaktól, csakis velük kell foglalkozni.Ha nem kap figyelmet vagy valami valamit (pl: új cipő)akkor ugy kiborul, mint egy hisztis tini lány.Rosszabb esetben földre dobja magát, és földön rángatózva hisztizik

(sajnos láttam már többször ilyet). Ilyenek csakis "szőke herceg" típus( jóképű gazdag népszerű pasi) férfiakkal állnak szóban. Amelyik férfi nem "szőke herceg" típust, azt lenézik nem állnak szóba vele.

Mi az oka hogy így viselkednek nők többsége?



2016. dec. 8. 12:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Mindig vicces számomra, hogy évszázadok óta először kerülhetnek a nők előnyösebb helyzetbe a férfiaknál, először nincsenek elnyomva, és ezt a férfiak rohadtul nem tudjak kezelni. :DDDD
2016. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
She is not me... 😁😄
2016. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Kikerem magamnak.En kiralyno vagyok:)))))
2016. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%

mert megtehetik!

Sajna mi férfiak vagyunk jelentős többségbe az általad leírt korosztályba, és igen, mint az állatoknál, versengenünk kell a nő kegyeiért.

Sarkosan fogalmaztam de így van.

A nők természetes hogy a legjobbat keresik, ez beléjük van kódolva, és sajnos manapság azok a "legjobbak" akiknek sok pénzük van, vagányak, jó autóval járnak.

Persze a rendes lányoknál nincs így, akikbe még otthon beleverték azt, hogy a pénz nem minden, ha nincs mögötte semmi, akkor önmagában kevés.

Számomra visszataszító ha így viselkedik egy nő. Nyilván nem esnek össze ha nem közeledek feléjük, hisz csóró vagyok stb, de nem is kellenének nekem semmire. Lehet iylen jó cici, meg olyan plasztika, meg bomba alak.

Maradnék a marokmarcsánál.

25/F

2016. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%
Még ovis vagy, maximum ott lehet ilyet látni.
2016. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
#napiGYKhiszti #unalmas #következőkérdés
2016. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én egyetlen ilyen nőt sem ismerek. Lehet, hogy más körökben mozgunk? Ha neked ilyen tapasztalataid vannak a nőkkel, akkor lehetséges, hogy más körökben kellene neked is ismerkedned, más értékek alapján választanod és akkor másmilyen tapasztalatokat szereznél.
2016. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
HOL látsz ilyet? Esküszöm kiváncsi vagyok és megnézném. Komolyan. Szóval hol fordulnak elő földön fetrengés közben visito, 5 évesnél idősebb nők?
2016. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
Es a felnott ferfiak tobbsege miert egy felelosseget nem vallalo, remego labu, onbizalmatlan, onmagarol gondoskodni keptelen (fozes, vasalas etb) kisgyerek? Hm?
2016. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig vicces számomra, hogy évszázadok óta először kerülhetnek a nők előnyösebb helyzetbe a férfiaknál, először nincsenek elnyomva, és ezt a férfiak rohadtul nem tudjak kezelni"


Igen, abban a nagy elnyomásban, amikor évszázadokig nézhettek ki a fejükből, még melózniuk sem kellett (kivéve otthon) A háborúkat is férfiak vivták , pont hogy az "elnyomott" aszsonyát, meg a gyerekeiket megóvják...Jah, szörnyű is volt.

Évszázadokig a jómódú nők pontosan ugyanannyira voltak elnyomva, mint most, Naphosszat öltözködtek, bambultak, táncoltak stb.

Nekem az a bajom a moderni nőkkel, hogy a nagy "szabadságukban" pontosan olyan férfi függők, mint korábban, viszont a nyugati világ kamu "diplomáinak" köszönhetően, már azt is hiszik, hogy okosak is. Sokkal nagyobb arccal nyomják az évszázados orbitális butaságokat.

2016. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!