Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18-30 éves nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-30 éves nők egy része miért hiszi magáról, hogy "hejcegnő"?

Figyelt kérdés
Mást se látok csak princessek, akik játsszák az elérhetetlent, de ha bedobnál egy zárt szobába ahol tartozkodnal előbb egy luxusautó kulcsot majd utána belépnél úgy borulnának térdre mint a csuhások. Máskor meg megy a rinya, hogy nincs jó pasi, meg az igényeiknek megfelelő, közben meg ketten hárman járkálnak benne, de megy az önsajnálat meg a magamutogatás.

2016. dec. 5. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
És ahogy betöltik a 30-at, ez megszűnik?
2016. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű: mert megtehetik. Amíg nekik jó, addig miért változtatnának rajta? Azért, mert nem te vagy a 2-3 férfi közül az egyik, aki bennük járkál? :D Förtelmes ez az irigység, ami a soraidból árad. De mindegy, bosszantsd magad nyugodtan mások életstílusán, ez a hosszú és boldog élet titka, ha nem tudtad volna.
2016. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Miért általánosítasz??
2016. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Basszus én mindjárt 30 leszek, de egyetlen ilyen nő sem volt a környezetemben az elmúlt 10 évben.. Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha folyton ilyenekkel veszed körül magad.
2016. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy hercegnő vagyok. Én királynő vagyok, kérlek :D
2016. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3 nők egy része mióta általánosítás?

2-3 pasi egyike voltam már egy-két ilyennek

Szánsájndoll kit érdekelsz

2016. dec. 5. 11:22
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert hejcegnőnek nevelték őket, és látva, hogy omladoznak utánuk a hasonló korú, állókukis fijúcskák, ezért megteszik.
2016. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
#5-ös, nem tudom eldönteni, hogy ez most vicc akart lenni a részedről (ha igen, akkor elég szar volt, erre még gyúrnod kéne) vagy csak szimplán ekkora az egod. Az utóbbi a sanszosabb, legalábbis minden 2. válaszodból ez jön, hogy "én, én, én, én, ..." nem körülötted forog a világ.
2016. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Az apjuk remekül elkaptta őket.


Ezek a nők pont olyanok mint azok a férfiak akik meg anyuci kisfiai 40 évesen is, csak itt apuci kislányai akarnak lenni. Aztán apuci híján a férj lesz az új apuci. Soszor még ez is a "beceneve" a "vállalkozó" férjüknek. Igaz csak otthon, "munkában" inkább Seftes, Fűűnök, Lájkabossz vagy ilyesmi.


A bíróságon meg "Vádlott Olányos Léjszcsipsz"

2016. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
5%

Kijavítva kérdést:

A 18-40 éves nők többsége, miért hiszi magáról, ő mesebeli hercegnő? :)

2016. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!