Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szex partneremnek?

Figyelt kérdés

Egy fiúval 6 hónapja összejöttünk. Mindketten rossz kapcsolatból szakítottunk épp és azt mondtuk csak jól fogjuk érezni magunkat egymással... ö mondta elöször pár hónapja hogy 'szeretlek'. Akkor az érzések bennem is elöjöttek és szeretem öt. Minden nap beszélünk, minden nap mondja hogy szeret, amit viszonzok.. Mikor szabadidönk van mindig együtt vagyunk. Azt mondja azt szereti hogy nekem mindent elmondhat nem úgy mint volt barátnöjének.. tegnap elmondta viccelödve, hogy képzeljem el egy nö házában dolgozott és a nö mikor fizetett a munkáért mondta neki várjon... visszajött pár perc múlva és elkezdte a karját simogatni és a falhoz lökte öt hogy szexeljen vele. Barátom zavarba jött és szinte elmenekült. Borzasztóan viccesnek találta a szitut és elmondta nekem egyböl.. Viszont én majdnem behánytam a gondolattól hogy egy másik nö szexuálisan hozzá ért. Eltitkoltam az érzèsem ès mindtam neki, vigyázzon mert sok a beteges ember és a betegség és ha ilyen szituációba kerül és netán belemenne a dologba használjon óvszert!

Ma nem vagyok képes felhívni öt, bánt a dolog ami történt. Féltékeny lettem vajon? Hogyan mondjam meg neki bánt a dolog nem kellett volna elmondani... Azért szeret mert velem még ilyen is megbeszélhet! Mit csináljak? Mit mondjak?


2016. dec. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ideje leülni és tisztázni pár dolgot kettőtökről.


Így csak fájdalmakat fogsz gyűjtögetni, annak meg semmi értelme. És lehet, hogy ő is csak azért mondta el/találta ki ezt a sztorit, hogy lássa a reakciód, nem?

2016. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek elveszítem ha úgy érzi nem mondhatvel nekem mindent!
2016. dec. 8. 16:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan hogy ilyesmit kitaláljon reakció miatt... mindig azt mondtuk hogy öszinték leszünk akkor is ha fáj az amit mondunk, hogy ne kelljen titkolózni.
2016. dec. 8. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az a bajod, hogy elmondta, hanem megijedtél, hogy féltékeny vagy. Nem a helyzet hanem, hogy elveszîdheted vagy lazulhat kettőtök közt a kapcsolat hisz elvileg szinglik, mert végülis nem tisztáztátok le mik vagytok most egymásnak.
2016. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ez nem szexkapcsolat.

Jó lenne, ha tisztáznátok.

2016. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy a reakciód semmiképp sem helytálló hiszen a srác nem tett semmi rosszat.

Ezt egy párkapcsolatban következő képpen reagálja le a legtöbb nő : úristen és közben mosolyog,nevet, aztán komolyan megkérdezi ugye senki nem fog elcsábítani tőlem. Válaszolok hogy nem, puszi puszi és ölelkezés. Aztán még esetleg viszzakérdez egy két dologra és ennyi.

2016. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm aki küldte a privát üzenetet! Igazad van valóban értékesnek érzem magam mellette!

Utolsó válaszoló, neked is igazad van! Túlreagálom és túl analizálom az egészet... Nem fogok mondani semmit neki csak annyit hogy mennyire értèkelem a bizalmát és szerelmét. Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 8. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindig azt mondtuk hogy öszinték leszünk akkor is ha fáj az amit mondunk, hogy ne kelljen titkolózni"


Aha. És akkor most ezért nem mondod el neki, ami bánt. Logikus.


Ja, nem, mégse. Nem az.

2016. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!