Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan ha én regimódi, konzerva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha én regimódi, konzervatív ember vagyok aki illedelmes, erkölcsös és emiatt nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Úgy látom az említett dolgok egyre inkább kivesznek az emberekből, viszont én nem tervezem feladni. Nem találkoztam még olyan lánnyal aki ezekre vevő lett volna. Így kénytelen leszek feladni a társkeresést?

30/F


2016. nov. 8. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
En is igy latom, de meg remenykedem, hatha nem csak te vagy, hanem valami kozelemben elo ferfi is, aki azert vonz is, nem csak ezek a tulajdonsagai vannak meg.
2016. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Én egy csomót találtam eddig, inkább ri.b.ancokat nem találok, meg elkerülnek alapból, pedig nem vagyok ronda, minden kapcsolatom "normális" nővel volt eddig, okosan kell szelektálni, meg ismerkedni.
2016. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne add fel, mert vannak még ilyen nők, csak nehéz megtalálni!
2016. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mi? Nagy tévedés kisfiam.
2016. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Furcsa lehet,hogy 21 évesen "osztom az észt", viszont randiguru "cégem" volt a gimitől kezdve így leírnék pár dolgot,hogy segíthessek. Az,hogy régimódi vagy azzal nincs probléma, viszont kicsit próbálj meg nyitni az új dolgok felé is. Ami a lényeg,hogy egy randin nem szabad ezzel kezdeni. Minden nő romantikus,kedves,aranyos illedelmes pasit akar magának, aztán ezek az urak általában egyedül maradnak. Mindig az ismerkedésnél van az elsőszámú probléma, persze add magad,de ne hozd le nekik egyből a csillagokat is. Az,hogy magad elé engeded mikor beléptek az ajtón stb. stb. az belefér természetesen,de ne folyamatos bókokkal tüzeld egy találka alatt. Megjegyezheted egy,vagy max 2 tulajdonságát (külső/belső) ami neked a legjobban tetszik,de ennyi,tehát MAXimum 2. Ahogy kortársaim mondják,hogy légy flegma, én inkább úgy mondanám légy pimasz. Kicsit csipkelődj velük,persze ne ess túlzásba. Ami persze megint fontos, hogy írtad konzervatív vagy, viszont szükséges nyitni az új dolgok felé mert előbb utóbb monotonná válik minden tevékenység. Azt pedig felejtsd el,hogy egyből az áhított hölgy karjaiba ugrasz, kicsit légy elérhetetlen, természetesen határozott és magabiztos. Ezek a dolgok korosztálytól függetlenül minden nőnek imponálnak (tapasztalatból beszélek, 18-40ig minden megvolt)

Sok sikert a továbbiakban!

2016. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Tok durva, hogy 21 evesen akkora talasztalatod van, hogy a kerdezo leirasabol csak arra tudsz gondolni, hogy emelle merev is.

Nem a tv2josdaban melozol?

2016. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kellesz a nőknek mert pl tegyük föl társkeresőn ismerkedsz, egy lány küldött képet 300 fölötti tinder párról, nekem a 3-5 is csoda volt úgyhogy állítólag jóképűnek mondanak vmennyire, élőbe 70-80 százalék kapásból foglalt, nem tudod a korát, semmi infód nincs egy lányról, mellesleg minden lányért ezrek rajonganak szó szerint, nem lehet szabályozni, hogy több lány szülessen sajnos, így lehet soha nem lesz egyenlő a két nem.
2016. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem én tettem fel a kérdést, de most hogy jön ide az,hogy "merev" ? valahogy logikátlan
2016. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben (persze magamból kiindulva) nem hangoztatnám az első randin amit leírtál ide. Lehet tévedek de nekem ez azt üzeni hogy a nő csak főzzön mosson takarítson egyedül miközben neveli a gyerekeket (nagyrészt szintén egyedül és rosszabb esetben ezt munka mellett teljesítse) hisz apa már megtette a maga feladatát azzal hogy elment dolgozni és amúgy is az ilyesmi a nő dolga emellett a szexuális életük kimerül minimális pózhasználatban mindenféle kreativitás nélkül (erkölcsös) elvégre a beöltözés egy kis dominancia stb már erkölcstelen hogy a keményebb perverziókat már ne is említsem.

Persze lehet mellé nyúltam de a kérdésednek akkor is ez az üzenete számomra és valószínűleg a randin is megütné a fülemet a régimódi konzervatív erkölcsös jelzők használata.

2016. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok merev, inkább a konzervatív gondolkodásomból eredően nehezebben ismerkedem, mert kevésbé van kivel.
2016. nov. 9. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!