Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen ha ráírtam egy szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen ha ráírtam egy szimpatikus idegen lányra facebookon, sokszor barátkoztunk, randiztunk is. Most azt kapom, hogy "hallom másokat is zaklatsz te beteg állat, feljelentelek" mi változott?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 17:20
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Sosem volt ilyen rossz a megítélésem egyébként. Volt aki nem örült annak ha ráírtam és nem válaszolt, de ilyen nyílt mocskolódás tárgya sosem voltam, mostanában egyre gyakrabb.
2016. dec. 8. 17:20
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is rengeteg csajra ráírtam random, volt akivel randiztam is, vot aki vissza sem írt, de azért ilyen egyáltalán nem volt...
2016. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen a világ. Régen sokat leveleztem én is, mára lehetetlenné vált. Változik a világ - a rossz irányba
2016. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

"

Reka Alexandra Buti

16:55

Reka Alexandra Buti

Na jo mostantil nem beszelek vele se. Ha meg egyszer ram irsz vagy rolam kerdezel rendőrségre megyek. Hallom hogy másokat is zaklatsz te beteg allat. Nem merj meg egyszer ram irni! Verd ki ! Vagydugj egy k....al vagy vmi. Csak ne próbálj meg egyszer ram irni mert mostmar apámnak foglakkitalani es megkerestetlek. Mit képzelsz???? Beteg vagy."

2016. dec. 8. 17:32
 5/45 A kérdező kommentje:
uh, sikerült bemásolnom a nevét. bocsi csak annyira elkeserített ez az egész, hogy már. nem tudom.... nem tudom mi van. mi van a világgal? :/
2016. dec. 8. 17:32
 6/45 anonim ***** válasza:
26%
Nem egy nagy durranás a csaj, találsz majd jobbat és intelligensebbet. Biztos még a lázadó korszakában van. Mondjuk arra is kíváncsi volnék, mi ütötte ennyire ki nála a biztosítékot.
2016. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
44%

A régi facebook, msn korszakban mindenki nyitottabb volt az ismerkedésre. Simán bejelölhettél valakit bármelyik csoportban vagy ráírhattál és ellehetett beszélgetni rengeteg emberrel.

Most lényegében, ha egy csaj kirak egy képet, páran ráírnak és általában van valami jó srác is. Vele foglalkozik, a többiek kuka. Egyszerűen jobban számít, hogy milyen képet raksz ki, mint az, hogy mit írsz.

2016. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Én sem beszélnék egy olyan csajjal, amelyik fogalmazni se, de helyesen írni sem tud. Amúgy meg egy budapesti kis csitri. Ja és tapasztalatból. Átlagos tini lányok jobban el vannak szállva maguktól mint a fullos csajszik. Ez olyan mint, hogy általában azok okoskodnak akiknek hallgatni kellene mélyen. Szóval, ne vedd magadra. Amúgy ilyen hülyeségért nem tudna feljelenteni, mindaddig, amíg nem írogatsz rá, vagy nem hívogatod. Megvan, hogy mennyitől számít zaklatásnak. Plusz egy üres fenyegetés.
2016. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hülyének néz, mert ismeri a híredet a barátnői által. Hagyd ezt a fajta megoldást, hogy fb-on írogatsz random csajokra. Nem társkereső + ha neked írna egy csaj, aki előtte két haverodnak is írt, mit szólnál? Jahh, tudom, írnál neki és nem néznéd fogyinak...
2016. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Azért azt nem mutatod meg, hogy mit írtál neki te, ugye? :D Mert akkor valószínűleg kiderülne, hogy jogosan akadt ki... Amúgy ha többen mondják ugyanazt, akkor illene elgondolkozni rajta, hogy van-e benne valami. A facebook nem társkereső.
2016. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!