Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apróságokkal tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apróságokkal tudnék kedveskedni a barátomnak, hogy viszonozzam amiket ő tesz értem?

Figyelt kérdés

Nyilván van azért pár ötletem, nem csak idegenek véleményére támaszkodok, de gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek jó tippje, ami eddig nem jutott eszembe. :)

A barátom sokszor meglep valami kis kedvességgel, pl egy kis bőr karkötővel, amit kb fél éve említettem, hogy mennyire tetszik, vagy egy kis gyertyafénnyel és 2 pohár borral, amiket előkészít titokban amíg zuhanyzok, stb stb, mindig kedveskedik valamivel.

Én is igyekszem viszonozni, szoktam neki venni egy kis pakkot a kedvenc nassolnivalóiból, vagy pl csináltam neki kulcstartót a kocsikulcsára, mikor végre elkészült az autója hosszú "betegeskedés" után, ilyesmi kaliberű dolgokra gondolok.

Van valakinek jó tippje ilyen "ok nélküli" apró meglepikre? :)

23 éves pasiról volna szó.


2016. dec. 8. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Főzd meg neki a kedvenc ételét és amég zuhanyzik adig tálald fel, gyertyafényes vacsora.
2016. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!