Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a nőkkel kedveskedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a nőkkel kedveskedni, kedvesen bánni, normálisan, kulturált hangnemben beszélni? Szerintem semmi, itt egy újabb rövidke iskolapélda!

Figyelt kérdés

— Elnézést, van-e önnek Tesco kártyája... — kérdezi a hölgyike.

— Köszönöm szépen, nagyon kedves, de ne haragudjon, sietnem kell! — utasítottam el udvariasan a féltonnásra felpakolt bevásárlókocsival szenvedve.

— Nyeh, szíveszeny'... — félhalkan gúnyolódva a hátam mögött.

— Valami problémája van, hölgyem? — kocsit besatuzva határozottan visszafordultam mélyebb hangszínben.

— Jah, semmi, elnézést, bocsánat — közölte zavartan, remegő hangon.


És ebből áll a nőkkel való kontaktjaim 90%-a. Nem vagyok előítéletes. Nem vagyok előítéletes! NEM VAGYOK ELŐÍTÉLETES!


2015. jún. 18. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mi lett volna ha azt mondod hogy nincs kártyád?
2015. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talan te voltal a nyolcvanadik, akit megkerdezett es a toke tele volt mar azzal, hogy mindenki baromira "siet"
2015. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez baromi nem arról szól, hogy kedves voltál hozzá, ő meg nem.

- Pocsék munka lehet

- Gondolom, még stresszelik is, hogy nem tud rátukmálni az emeberekre eleget:(

Ettől függetlenül persze nem volt szép tőle, hiszen a munkájának az is része, hogy udvarias legyen.


Másik példa?

2015. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi gúnyolódás nem volt. Megkérdezett valamit egyszerűen, és te pedig magyarázkodtál, holott csak annyit kellett volna mondanod, hogy nincs, és mosolyogsz egyet. :D Jesus.
2015. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Ó, szegénykém. Van "jobb" állás is, el lehet vállalni 12 órában például droid szalagmunkát. Legközelebb, ha valamelyik szutyok problémázik, bedobom neki a "szarkasztalasztit".
2015. jún. 18. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak parasztabbak tudnak lenni :D Pl.amikor a szabadban rajzoltam, és a fiatalember oda jött hozzám megkérdezni, hogy megnézhetné-e pár rajzom. Tök kedvesen és nyugodtan mondtam, hogy ne haragudjon, most nincs nálam, csak amin épp dolgozok. Erre pont akkora hangerővel kezdte el motyogni, hogy "idegbeteg pénisz" (a péniszt kicsit csúnyább szóval helyettesítse mindenki ízlés szerint) hogy még lehessen hallani. Amikor meg megkérdeztem, hogy mitől ilyen ideges, és segíthetek-e valamiben, még neki állt feljebb, hogy ne oktassam ki :D
2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: miért nem oltottad vissza, hogy én csak a tükre vagyok Uram? :D
2015. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 A manóba!! Tényleg azt kellett volna! :D Hátha összefutok vele legközelebb :D
2015. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer belémjött egy zebrán áthaladva egy öregember, de megszokásból udvariasan bocsánatot kértem, erre lek*rvázott...nagyon rosszul esett, el is sírtam magam.


Meg vannak még ilyenek, nem csak a nők szoktak taplók lenni. Tapasztalataim szerint kb. minden 2. kasszás az, gondolom herótjuk van a munkájuktól, csak több a női kasszás, ezért tűnhet úgy hogy a nők a bunkók.

2015. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, már fáradt vagyok, de valahogy nem értem, hogy ez a gúnyos pénztáros sztori hogy kapcsolódik a párkapcsolatok témaköréhez.

Ha tudnád, én már hány bunkó, türelmetlen pénztárossal, eladóval, postással, ügyintézővel, stb. találkoztam vegyesen mindkét nemből! Most akkor mondjam, hogy sem férfival, sem nővel nem érdemes normálisan beszélni és nemvagyokelőítéletes, de jajjajjaj, engem mindenki bánt?


Sajnos az élet ilyen, előfordul, hogy belefutunk ilyenbe, nem esik jól, valahogy lereagáljuk, mérgelődünk rajta még egy kicsit, aztán letudjuk magunkban, ennyi. Tovább kell lépni az ilyesmin.

2015. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!