Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen apróságokkal szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen apróságokkal szoktatok kedveskedni a barátotoknak, ami boldogabbá teszi?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ide nízí...ez igaz hogy együtt vagytok?
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cici,pina,jó szex
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Finom kaja, forró fürdő, illóolaj párologtatás, masszázs...
2015. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zacsimasszázs ,imadja ;)
2015. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ő jön át, akkor csinálok neki valami ennivalót/sütit(vagy legalábbis megpróbálok..:D), gyertyákkal és zenével várom, majd pedig végig csókolgatom a testét stb stb:)
2015. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel együtt élünk, így könnyebb, néha nehezebb, mikor fáj a feje, néha napokig is szokott, ha éhes elkészítem kaját neki, eleinte, ha megmasszíroztam segített, de mostanában már nem. Ha fáradt nem nyaggatom, hozzá bújok, megpuszilom, simogatom. Ha olyanja van, békén hagyom, ha szeretné meghallgatom. Ennyit simán, szívből megteszek, amennyi ideje együtt vagyunk, és Ő is viszont. Nagyon jók a spontán ölelések, puszik. Ha azt szeretné álomba simogatom és Ő is engem.


N

2015. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!