Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító a nők számára, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító a nők számára, ha egy férfi nem kimondottan szőrös?

Figyelt kérdés

Itt vagyok példának én. 30 éves vagyok, de nem túl sok szőrt lehet rajtam találni. Természetesen nem gyantázom magam, vagy hasonlók, egyszerűen ilyen géneket örököltem. :)

Pl borotválkoznom is 3-4 naponta kell csak, mert bár nő azért szőr, de nem sűrű, elég ritkásan. Egybefüggő szakállat akkor sem tudnék növeszteni, ha akarnék.

A lábaim szőrösek csak úgy férfiasan, a kezemen halványan nő csak, a hasam csak köldök alatt egy vékony csíkban olyan, a hátamon 1 szál sincs. Még a mellkasomon akad 1-2 szál.

Ilyen részletes anatómiai leírás után most már nagyjából el tudjátok képzelni, mire irányul a kérdésem. Van olyan, akinek direkt ez tetszik, vagy inkább negatív, mert nem tudom hozni a mai favágó divatot? :)



2016. dec. 8. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az ilyen sokkal jobban tetszik mint a favágó divat. Nem szeretem a szőrös pasikat attól meg a hideg tud futkosni a hátamon ha a feje búbjától a lábujjaiig szőrös valaki és a szakálltól is menekülök.
2016. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem kiábrándító, épp ellenkezőleg, nekem a kevésbé szőrös férfiak tetszenek! 32/N
2016. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából azért merült fel bennem a kérdés, mert ma a munkahelyemen megkaptam, hogy nem szőrösödök, nem vagyok igazi férfi. Persze, csak poénból mondták, de kíváncsi lettem, kinek mi a véleménye erről.

De azért örülök, hogy nem egyből azt írjátok, hogy szakáll és borosta a belépő. :)

2016. dec. 8. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ha valakinek a háta is szőrös, attól kiráz a hideg. Illetve nyáron, strandon kifejezetten sajnálom szegényeket, nem lehet egy élmény, ha leégnek...

Kérdésedre válaszolva, párom hasonló típus, mint te. Eleinte tök furcsa volt, hogy a mellkasa ennyire szőrtelen, de mostanra megszoktam. És be is jön amúgy. :) Szoktam ugratni azzal a néhány kósza szőrszállal, meg birizgálni, az az őrületbe kergeti. 0:)

Egyébként a hason a vékony csík szőrre azt szokták mondani, hogy a viselője kifejezetten jó az ágyban. ;P Szóval ezt még akár előnyödre is felhasználhatod. :D

2016. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem sem szőrös. A lába picit az, az intim területeket borotválja, de a mellkasa egyáltalán nem. De nekem így jön be, nem szeretem a majmokat.
2016. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam, de van benne igazság. :D
2016. dec. 8. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok alapvetően az általánosítás esküdt ellensége, de itt pont nem lehet szeintem általánosítani.

Ahány nő, annyiféle ízlés kb.

Írom ezt szőrös, szakállas, hosszúhajú férfiként, viszont a tesóm meg pont az ellentétem, kb. egy szál szőr nem nő rajta sehol.

És neki is volt már sok csaja, nekem is volt már sok csajom.

Szóval ezen semmi nem múlik.

2016. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En meg sose valasztottam szor mennyiseg alapjan pasit magamnak ☺
2016. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a külseje dönti el egy emberről, hogy férfi,hanem a tettei.
2016. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ez a legfontosabb tényező, és nem minden nőnek egyforma a véleménye róla. Ez csak amolyan közvélemény kutatás. :)
2016. dec. 8. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!