Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális és tényleg nincs más baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal lassan 5 éve vagyunk együtt. Sajnos még nem lakunk együtt és nagyon keveset tudunk találkozni, együtt aludni aztán meg pláne. (Kb havonta 1*).


Így a szexuális együttléteink száma is eléggé korlátozott.. de az utóbbi időben még kevesebb lett.


A páromat nagyon kifárasztja a munka, nagy a hajtás, pörögni kell ezerrel, nekem is elég gáz most a helyzet, minden összejött (családi és egyéb munkahelyi problémák).


Én rettentően örülök minden egyes találkozásnak és nő létemre mindig kezdeményezem a szeretkezést, mert őrülten kívánom és nagyon hiányzik már egy forró együttlét, de ő gyakran hárít azzal, hogy nagyon fáradt és neki "újra össze kell velem szokni" és egymásrahangolódni egy-egy találkozó alkalmával, hiszen olyan keveset vagyunk együtt.


Engem ez nagyon meglepett, de persze érthető, csak így nagyon szenvedek.


Szerintetek normális, hogy egy párkapcsolatban van ilyen időszak? Vagy valami más probléma is állhat a háttérben?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



24/L



2016. dec. 8. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mással szexelget vagy lehet van is valakije.
2016. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Számítottam ilyen kommentre, de ezt kizártnak tartom. Egyszerűen nincs rá ideje.
2016. dec. 8. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

"újra össze kell velem szokni"


Ez kamu duma.

Vagy nagyon fáradt vagy van valakije.

2016. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5év után???? Apa kint volt Németországban volt, hogy hónapokig nem jött haza, de ha hazajött éjszaka ért haza, anya felköltött minket,hogy köszönjünk apának de sose várta sokat, hogy alszunk e.....más szemszögből gáz volt de remélem érted a lényeget. Van egy sejtésem, párod kézimunkázik és megszokja a saját kezét....egyszer 2hónapos szünet volt exemmel, de amikor lehetösség volt akkor 3szor nem gyengén... de mondjuk nem dolgoztam.
2016. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy nincs ideje.
2016. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

szerintem is kamu ez az újra összeszokós, és bazifáradt, nem kíván, kihalt a tűz...

Ez most nem jött össze. Meg kell beszélnetek, hogy kell-e folytatni párkapcsolatként ezt a dolgot.. ez így nem az sajna, hogy havi 1x szeretkezel vele, ő meg csak jófejségből belemegy :S

2016. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha mar most ilyen szamits arra h ha oszzehazasodtok nem fog valtozni. Igaz en se hittem amikor nekem mondtak. Mar 5 eve hazasok vagyunk es en tovabbra is szenvedek.

Ez van. Legalabb az en hibambol tanulj, de hozzateszem sajnos nem fosz.

Szenvedni fogsz tovabbra is. Ez van.

Sajnalom

2016. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyébként ezen kívül minden tökéletes, semmi sem változott, csak ugye kevesebbet tudunk találkozni..


De ha minden jól megy februárban összeköltözünk..


Egyébként, tegyük fel, hogy megcsal. Annak azért vannak jelei, nem? Azon kívül, hogy nem akar szexelni.

2016. dec. 8. 23:57
 9/14 A kérdező kommentje:

Hú, nem is számítottam ilyen sok válaszra ilyen későn, köszi mindenkinek!


7/8 kifejtenéd bővebben? :)

2016. dec. 8. 23:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor a havi 1 találkozáskor mit csináltok? Oké, hogy 5 év rengeteg idő, de egy kapcsolatot a barátságtól a szex választ el, nem? Egy hónap szex nélküliség után neked kellene essen és oda vissza. Én pár nap után a már nagyon kívánom a szexet, hiába maszturbálok minden nap. Kérdezz rá, lehet egészségügyi gond vagy csak sok stressz. (ha annyira kizárod, hogy mással szexel)
2016. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!