Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nyomulásnak" számít-e az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nyomulásnak" számít-e az, ha személyesen megismerem a nőt (pl. bulihelyen), bejelölöm a facebook-on, ő elfogadja a felkérést, majd lájkolom akár 5-10 képét is?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedés után bejelölöd az nem. Ha "like"-olsz 5-10 képet kapásból az inkább ijesztő meg elkeseredettnek tűnő húzás. 1-2 okés ne hidje az a csak,hogy végig csorgattad a nyálad az összes képére.

20l

2016. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem,szerintem lájkold nyugodtan,ha tetszik,azért van az a gomb.

20/N

2016. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
igen nyomulás.. már az is az, ha szimplán csak rá mersz nézni a bulihelyen.
2016. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj rá, mert hasonló történt velem is, hogy bejelölt egy srác, aztán like pár képemet, de én nem akartam ráirni és ő se irt rám, pedig vártam rá, hogy valamit megkérdezz, aztán ez miatt nem lett az egészből semmi.
2016. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem,engem idegesit es megijezt. Es akartam mondani, hogy biztos vannak nok,akiket meg felizgat, akko azoknak jo. Mimt a kettes. De az is lehet h egy nalad is batrabb fiu irta,szoval ne.
2016. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy két képet elég lájkolni, 5-10 már sok.
2016. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd az jó, de minek like-olgatni? Arra nem nagyon tud mit reagálni. Inkább írj neki, annak sokkal több értelme van.
2016. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég lesz 1-2 kép is.
2016. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megérett a világ a pusztulásra!


Az emberek agysejtjeit kihaló félben vannak!

2016. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok agyhalott FB-függő nő már a jelölést is nyomulásnak veszi.
2016. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!