Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen férfi szíve hogyan nyerhető el? Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

37 éves, egyedülálló férfiről van szó, aki magányos. (Ő mondta)

Valamiért mégis távolságtartó mindenkivel.

Családot szeretne, de senkit nem enged közel magához.


Szeretem. Hogyan kerüljek a közelébe, hogyan férkőzzek a bizalmába? Egyszer már mesélgetett, közel engedett, de aztán eldobott, képletesen nyilván.Akkor ki volt készülve egy családi tragédia miatt.

Azóta nem nyílt meg úgy egyszer sem. Azt hiszi, minden nő r____c. Rossz tapasztalatai vannak. Mit tegyek, milyen legyek vele?


Kedves vagyok és megértő, de úgy látom, ez nem elég.


2010. máj. 2. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizony keményen le kell szopnod.
2010. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tudtad megállni, hogy ne baromságokat írj, ugye?

Hülye egoisták.

2010. máj. 2. 00:34
 3/16 anonim ***** válasza:

Depressziós tüneteket mutat, vagy csak egyszerűen zárkózott?


Ha zárkózott, akkor csak azt tudom mondani, hogy türelem. Nincs leírás egyik emberhez sem. Amúgy mivel vesztetted el a bizalmát, ami miatt "ledobott"?


Ha pedig úgy gondolod, hogy depressziós, akkor javaslom, hogy keressetek fel egy pszichológust és a pszichológussal együtt segíts neki kilábalni ebből.

2010. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy szívet valamelyik piacon... de olyat ami még nem büdös, és nem rohad, mert azzal már nem tudsz mit kezdeni. és ember szívet, mert állat szív az nem olyan! sok sikert!
2010. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Erősen lerí, hogy milyen, agyilag lerobbant szaros kis tinikorosztály jár ide. Sajnos én nem tudok tanácsot adni. Egyrészt magát a helyzetet sem ismerem, meg nem is nagyon tudom beleképzelni magam a helyzetébe, nem tudom, hogy egy ilyen szituációban férfiként mire lenne szükségem. Én esetleg azt mondanám, hogy apró dolgokkal, jelenségekkel, megnyilvánulásokkal tartsd égve a tüzet. Remélhetőleg láng lesz belőle :-) Talán helyes taktika az, ha nem hagyod kialudni a dolgot. Bár másik kérdés, hogy Ő mit gondol rólad? Egyáltalán mennyire felszínes/mély a kapcsolatotok? Ha tele van rossz tapasztalatokkal, akkor úgy gondolom nem helyes út, ha állandóan és görcsösen a szeme előtt lebegteted, hogy akarod őt. Azért kérdeztem, hogy milyen szintű a kapcsolat, mert egy hosszabb beszélgetés, amely során ki lehet térni kényesebb dolgokra is, véleményem szerint hatásosabb. Olykor egy finom kaja (örök érvényű dolog, hogy a gyomron keresztül vezet az út a szívéhez), egy apró, de találó meglepetés, stb, stb, csak hogy lássa, hogy törődnek vele, és ez te vagy. Hosszabb-rövidebb idő után hidd el, meg fog nyílni. Én így gondolom legalábbis.


29F

2010. máj. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves 00:51 és 00:56-os!


Köszönöm, végre értelmes emberek hozzászólása.

Nincs köztünk és nem is volt semmilyen kapcsolat. Ő megpróbált közeledni felém, de párom volt, amit elmondtam, ezért mindn elromlott. Azóta egyedülálló vagyok, kizárólag miatta, de ezt olyan tragédiaként éli meg, hogy szinte ki nem állhat. Már nem akar velem beszélni, mintha rettenetes dolgot tettem volna. Őszinte voltam.

Depressziós bizony, kiábrándult mindenből, gyakran csak ül és bámul maga elé. Legtöbbször magába fordult, máskor gyerekesen vidám. Egyértelműen depressziós, de én segítenék, csak nem engedi. Tudom, hogy csak boldogságra vágyik.

Ezt őszintén elmondta, volt egy bizalmas beszélgetésünk. De azóta sem volt olyan és ahogy érzem, nem is lesz.


De miért teszi ezt? Őszinte voltam, jobb lett volna, ha hazudok? Soha nem küldtem felé jeleket, így nem csaptam be.

2010. máj. 2. 06:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán attól fél, hogy őt is el fogod hagyni, ha találsz egy jobbat, és pont úgy jár majd mint az exed.
2010. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező 06:23: Lehetséges, hogy már a depressziójából kifolyólag viselkedik veled úgy, mintha utálna és ez ellen Ő nem is nagyon tud mit tenni egyedül.


Vagy próbáld meg meggyőzni arról, hogy rád és egy szakemberre van szüksége, vagy egyszerűen Te menj el egy szakemberhez és kérj tanácsot, hogy mit tehetsz a srácért.


Az szinte 100%, hogy szeretethiány miatt került ebbe az állapotba, tehát valószínűleg Te leginkább csak annyit tehetsz majd, hogy szereted és egy biztos érzelmi hátteret nyújtasz neki. Emellett viszont esélyes, hogy a pszichiáter fel fog neki írni valami gyógyszert (ehhez valahogy majd el kéne rángatni a srácot hozzá).

2010. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én már írtam neki, hogy tudom, hogy depressziós. Engedje el magát, kiránduljunk, vagy csináljunk azt, amihez kedve van, csak szakadjon ki picit a monoton hétköznapokból,de elutasított. Többször is.

Nagyon sokszor írtam neki, mert aggódom érte, hiszen szeretem. De volt egy olyan alkalom, amikor kiborult, azt mondta, hagyjam őt békén, többé ne keressem.

Nem tudom, komolyan gondolta, vagy a depresszió, de nem engedem, hogy eltaszítson, nem akarom, hogy magában örlődjön. Itt vagyok neki, ha ezt tudja, tudja, hogy számíthat rám, az talán már jó.

Nem tudok vele mit tenni. Nagyon szeretném elérni, hogy csak legalább 1 napot töltsön velem, kiránduljunk stb, hogy újra nevessen, jól érezze magát. Akkor rájönne, hogy ez jó neki, de így reménytelen. Nagyon elkeserít.


Már arra is gondoltam, elmegyek hozzá személyesen. Elmondom, hogy szeretem és megcsókolom. Talán jól esne neki. Viszont félek, hogy egy kiábrándult férfi hogyan reagálja ezt le.


Mondok nektek valamit:

szerintem labilis velem kapcsolatban. Egyszer egy ismerős kérdezte rólam, azt mondta, nem vagyok az esete. Egy másik alkalommal a férfira hivatkozott, aki a párom volt. Nem értem őt.

2010. máj. 2. 22:43
 10/16 A kérdező kommentje:

Magyarul ellentmondás. Többször is észrevettem nála. Közeledett felém. Azt mondja, nem vagyok az esete. Szerinte a barátság nem működne közte és köztem mert férfi-nő állapotról van szó. Akkor mi volt ez?

Akkor megint nem értem.

2010. máj. 2. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!