Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen férfi szíve hogyan nyerhető el? Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

37 éves, egyedülálló férfiről van szó, aki magányos. (Ő mondta)

Valamiért mégis távolságtartó mindenkivel.

Családot szeretne, de senkit nem enged közel magához.


Szeretem. Hogyan kerüljek a közelébe, hogyan férkőzzek a bizalmába? Egyszer már mesélgetett, közel engedett, de aztán eldobott, képletesen nyilván.Akkor ki volt készülve egy családi tragédia miatt.

Azóta nem nyílt meg úgy egyszer sem. Azt hiszi, minden nő r____c. Rossz tapasztalatai vannak. Mit tegyek, milyen legyek vele?


Kedves vagyok és megértő, de úgy látom, ez nem elég.


2010. máj. 2. 00:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kértem, beszélgessünk a dologról, mert Ő fontos nekem. Erre soha nem kaptam választ, csupán azt hajtogatta, én fújom fel a dolgot.

Kértem találkozzunk, erre idegbetegen közölte, hogy oké, de ne várjam a nagy őt, meg hogy nem találok majd tökéletes férfit, mert csak isten tökéletes. Semmit nem tettem ellenne, mégis dühös rám.

2010. máj. 2. 22:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hogy így fogalmazok, de biztos vagy benne, hogy neked egy ilyen labilis emberre van szükséged, aki még maga sem tudja, hogy mit akar? Szerintem ez már több, mint depresszió, elkeseredettség, vagy bűnbánat. Ez már durván antiszociális viselkedés, noha nem vagyok pszichológus, de sosem érezném magam biztonságban mellette. No nem azért, mert bármikor megmárthatja bennem a botmixert, hanem az ilyen szerintem önmagára is veszélyes. Vagy pedig csak tőled retteg ennyire, de akkor meg még mindig nem értem, hogy miért akarod annyira. Engem az élet sajnos összehozott két olyan lánnyal is, aki alapvetően defektes volt - mondjuk manapság ki nem az. Nem szerettem sosem a nagyarcú, csúcsvagány csajokat, sokkal inkább vágytam egy kicsit csendesebbre... hát megkaptam. Egyszerűen a saját életed sem lehet teljes, mert nem egészíti ki, nem tudja kiegészíteni a partnered, hiszen ő őrlődik a saját levében (találd ki, melyik nap miért), te meg mivel szereted, szeretnéd, ezért neked is el van cseszve az egész, mert csak arra koncentrálsz, hogy neki mi baja. Így aztán az élet minden, csak nem együtt töltött vidám események sora. Én meggondolnám a helyedben.
2010. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

23:46-os!


Én jól tudom, hogy milyen. Láttam már boldognak és csillogni a fényt a szemében. Pont ezért nem engedem el, nem hagyom ,hogy eltaszítson magától. Boldoggá tenném és színt vinnék az életébe, ha végre ismét közel engedne.

Miért nem bocsát meg? Csak 1-szer hibáztam, de arról sem tehettem. Honnan sejthettem volna, hogy esetleg vonzódik hozzám. De a jelek arra mutatnak. És már tagadja.


Nem rég elhunyt az édesapja, azóta padlón van teljesen. A problémája pedig az, hogy nincs családja. Gyereket akar és feleséget, csak nem jön össze.

Az én célom is az. Nem kalandokra vágyom, de nem hisz nekem. :( Minden nő rossz. Bennem bízott, de ahogy megtudta, hogy van párom, ráadásul a kollegája, minden tönkre ment. Azóta gyűlölettel beszél velem, sőt már ott tartunk, hogy nem is válaszol. De tudom, biztos vagyok abban, hogy elolvassa az üzeneteimet.

2010. máj. 4. 08:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia. A 23:46-os vagyok.

Figyelj már, én nekem ez eleve magas... most azért haragszik RÁD, mert te őszintén elmondtad az akkori párodnak, hogy tetszel valakinek és szeretne tőled valamit és emiatt szakított veled a párod?? EZÉRT haragszik RÁD?

2010. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem, valamit félre értettél.

Semmi baja nem volt velem, nagyon kedves és aranyos volt. Kérdezte, van-e párom? Én elmondtam neki, hogy igen, van, az ő kollegája. Na ekor fordult el tőlem. Gondolom, azt hiszi, gyűjtöm a kollegákat. Előbb az, most ő. Pedig ez csak egy véletlen volt. Akkor is őt szerettem, de ki gondolta, hogy kedvelhet? Mindig rifeg volt mindenkivel.

2010. máj. 4. 09:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Na de lényegében azért szakított veled az előző, mert a mostanit vonzalmát elárultad neki, nem? Vagy rosszul értelmezem?
2010. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!