Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hova sietnek?

Figyelt kérdés
Pl összejövök valakivel, mert normálisnak találom/ő is engem. És nagyon hamar már azt akarják tudni, hogy velük tervezem-e a jövőt. Pl ismerjük egymást valamennyire, pár randi, összejövünk. És már faggatóznak. Hiába mondom, hogy nem tudhatom, még, adjanak egy kis időt, ezt elutasitásnak veszik.
2016. dec. 11. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
nők se különbek. Nem smárolom le az első randin, akkor 99,9%, hogy nem lesz 2. randi, mert bebeszélni magának, hogy "nem jön be nekem, mert ha bejönne, akkor lesmároltam volna" bla bla bla. És ez a mostani 22-26 éves korosztály!
2016. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De engem nem az érdekel most, hogy a nők milyenek.
2016. dec. 11. 10:05
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
engem se érdekel, egy újabb férfiakat szapuló kérdés!
2016. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Az idő pénz.

Na meg a legtöbb férfi átélte már a szerelmi csalódást, én pl éveket pazaroltam egy lányra... hülye voltam tudom. Most már úgy vagyok vele, hogy inkább tisztázzuk előre, ne kerülgessük a forró kását.

2016. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Én azt tapasztaltam, hogy nem ezzel sietnek, hanem inkább a testiséggel már az ismerkedési fázis alatt.
2016. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

5


Én meg sokszor olvasom itt nap, mint nap, hogy ha még a harmadik randin sem történt szex, akkor tutyimutyi a srác és mehet a levesbe. Akkor most hogy is van ez?

2016. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem húzhatsz rá mindenkire egy sablont. Én nem szeretek rohanni, van, aki meg egyből ágynak esik, hát nem vagyunk egyformák. :-)
2016. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lehet nem a megfelelő lányoknál próbálkoztok fiúk.. Tudom, mert én meg fűztem már reményt nem megfelelő férfihez ugyanúgy. Költségek, idő? Ugyanezt átéltem exemmel, aki akkoriban nem dolgozott, én hivtam mindenhova, vettem neki dolgokat stb és csak nem lett olyan vége mint reméltem. Igért fűt-fát. Engem most inkább az érdekel, hogy miért siettetik a közös jövőt olyanok, akik amúgy szerintem tök normálisak csak ez az egy a baj, hogy nagyon hamar kérdezgetnek olyanokat hogy én meg csak habogok..
2016. dec. 11. 10:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem merek semmit mondani hamar, mert keveset tudok róluk ahhoz.
2016. dec. 11. 10:57
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

"Most már úgy vagyok vele, hogy inkább tisztázzuk előre, ne kerülgessük a forró kását."


az ilyesmit nem lehet "előre letisztázni."

nekem tetszik, hogy a kérdező nem tesz üres ígéreteket.

egy kérdés-válasszal nem tudjátok magatokat bebiztosítani örökre. a dolgok változnak.


"Én meg sokszor olvasom itt nap, mint nap, hogy ha még a harmadik randin sem történt szex, akkor tutyimutyi a srác és mehet a levesbe. Akkor most hogy is van ez?"


a szexről nem volt szó. az is elképzelhető lenne, hogy lefekszenek egymással, és aztán kezdenek faggatózni. úgy sincs több értelme.


ha kíváncsi vagy, ki a nem tutyimutyi és nem pióca:


aki szeret szeretkezni és beszélgetni velem, és mikor úgy érzi, akkor kimondja, hogy milyen jó velem. de nem vár biztosítékot, mert nem adásvételről, hanem érzelmekről beszélünk.

2016. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!