Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel keltsem fel mégjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel keltsem fel mégjobban az érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, eléggé hasonlítunk pl. zenei ízlés(ugyan az a kedvenc együttesünk), hobbik terén is ő is és én is szeretünk rajzolni, mindketten szeretjük a zenét.Szerintem észrevette hogy tetszik nekem, bár ez nem biztos.Nem tudom eldönteni érdeklem e.Nem igazán ismerjük egymást csak futólag.Kerüli a szemkontaktust, csak messzebbről néz, vagy ha azt hiszi hogy nem figyelem.
2010. máj. 2. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán érdekelhetem vagy csak én hiszem?
2010. máj. 2. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:
szia szerintem érdekelheted :) menny oda hozzá mennyetek el sétálni vagy hívd el a kedvenc egyuttesetek koncertjére egyszóval lépj te ha ilyen félénk:D sok sikert 21/F
2010. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszön is mostanában, szóval biztos vagyok benne hogy tudja ki vagyok.
2010. máj. 5. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintetek érdemes reménykednem?

Eléggé tetszik egy srác, elvileg nincs barátnője.Sokban hasonlítunk egymásra.Volt hogy észrevettem már hogy figyelt, általában akkor teszi mikor azt hiszi nem figyelem.Volt hogy olvastam egy könyvet és belemerültem teljesen és olyan háromszor pillanthattam fel, ebből kétszer figyelt.Kerüli a szemkontaktust.Volt hogy hangosan olvastak fel és amikor kimondták a szerelmem szót rám nézett, előtte meg csak maga elé bámult.Volt hogy találkoztunk és köszönt is.Tetszem szerintetek neki?

L17

2010. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi erővel már válaszolhattál volna.
2010. máj. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!