Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, szimpatikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, szimpatikus, csókolóztunk és már találkoztunk is?

Figyelt kérdés
Van egy lány, szimpatikus, találkoztunk és csókolóztunk is, de valahogy szóba került és elmondta, hogy már volt, hogy más fiúknak meztelen képet küldött magáról (nem volt barátja). Nekem nagyon bejön, de ez zavar. Van esélye köztünk egy tartós kapcsolatnak, vagy ez válóok? Mennyire normális ez manapság? 20 évesek vagyunk.
2016. dec. 12. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Ha lefeküdt volna mással, az nem zavarna?
2016. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átgondoltam és elfogadom:) Nekem is voltak előtte barátnőim és azzal, hogy elmondta, őszinte volt velem.:)
2016. dec. 12. 01:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Meztelen? Képet? 😱 Ez borzasztó!!! 😱


Na jó, komolyan: és? Nem gond.

2016. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam helyből nem lenne válóok, de azért légy résen....több szempontból is :-)).
2016. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!