Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "kisugárzás a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "kisugárzás a legfontosabb" szöveg? Ha valaki csúnya, akármit csinál az marad, nem?

Figyelt kérdés

ezen az oldalon mindig belefutok ebbe a szövegbe, hogy mennyire is számít a kisugárzás. Egyáltalán pontosan mi is az?

Adott egy nagyon szép nő, ha szomorú arcot vág, attól még ugyanúgy szép marad, vagy ha ilyen flegma beképzelt fejet még attól is szép marad

de ha elhanyagolja magát, a haját, zsíros meg kócos stb. akkor az ronthat az összképen, de ezt nem rossz kisugárzásnak nevezzük, hanem igénytelenségnek

ugyanígy van egy pasinál is, akik nem jóképűek, nem lesznek szebbek jobb kisugárzással, akik jóképűek azok rossz "kisugárzással" is ugyanúgy azok maradnak!


2016. dec. 12. 17:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
és ezzel nem megbántani akartam senkit
2016. dec. 12. 17:21
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Férfiaknál nem tudom, mert nem vagyok meleg, viszont a nőknél nincs igazad. Sokkal szebb egy mosolygós, ránézésre kedves lány, mint egy búval b.tt flegma pitsa. Ugyanaz a lány tud a skála két oldalán lenni, és nagyon nem mindegy, hogy melyiket választja. 23/F
2016. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

A flegma és beképzelt az taszító, általában. De mindenkit mást taszít. Engem pl a smink, a mű dolgok, a megjátszás, a plázapics-ek. De én nem is tartok szépnek egy ilyen nőt, hiába tartja annak a közizlés..

Szerintem igazából az lenne a normális, ha mindenkinek más tetszene, és nem ragaszkodna a többség a közizlés által preferált ideálhoz..


Illetve a valóságban mindenkinek más tetszik :D csak páran nem merik még maguk számára sem bevallani, hogy nekik mi is tetszik valójában. :)

Tehát kisugárzása annak van aki nekem tetszik, külsőre, jellmre, tulajdonságokra.. Pont leszarom, hogy másnak, vagy a többségnek mit tetszik ;)

2016. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Igazából nincs sok olyan lány aki mindenkiszámára csúnya..
2016. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ez a másik dolog amit nem értek, hogy nincs olyan lány/fiú aki mindenki számára csúnya, lássuk be, hogy van..egy molnár krisztián nem tudom melyik lánynak jön be pl.
2016. dec. 12. 17:42
 6/23 anonim ***** válasza:

"nincs olyan lány/fiú aki mindenki számára csúnya"

Én nem ezt mondtam :D hanem hogy nem sok olyan van

2016. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
"sok olyan férfi van, aki mindenki számára csúnya" ez meg szerintem még igazabb mint amit te írtál
2016. dec. 12. 17:48
 8/23 anonim ***** válasza:
Persze, ha valaki csúnya, akkor az csúnya marad, de ha "van kisugárzása", akkor a csúnyasága ellenére vonzó lesz a másik nem szemében. Mármint azok számára, akik nem a külsejük szerint, szép/csúnya alapon tekintenek egy emberre.
2016. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és a kisugárzás alatt mit értesz? azt, hogy mosolyog? attól szimpatikus lesz max, de nem vonzó
2016. dec. 12. 17:54
 10/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg, egy csomó színész kimondottan csúnya, de ettöl még lehet igen vonzó férfi/nö!
2016. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!