Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem le, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem le, ha az ismerőseim és az idegenek nem fogadják el a "félelmetes" barátomat?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátomat félelmetesnek gondolják az ismerőseim, pedig nem az. A szüleim mára már nagyon kedvelik, mert jobban megismerték. De náluk is rossz lappal indult emiatt. És a barátnőim még mindig fura szemmel néznek rá, emiatt rám is, sőt a szüleimre is, amiért elfogadták a barátomat. És ha csak az utcán megyek, ott is fura nézéseket kapok néha, mintha sajnálnának, mintha fogoly lennék, vagy bántalmazott, vagy nem tudom. Pedig nagyon jóindulatú a barátom, a tenyerén hordoz. Én soha, egy percig sem találtam félelmetesnek, nem tudom, hogy másoknak miért ez az első gondolata. És nem tetovált, nem kopasz, van rövidke haja, és átlagosan, hétköznapiasan öltözik, korunknak megfelelő, sportos ruhákat hord. Vagy ha egy közös képet lát egy idegen, megütközik, hogy "EZ a barátod?" Pedig nincs fülbevalója, piercingje. Magas, de nem annyira, nincs 190. Izmos, de nem olyan kigyúrt, átlagosan sportos, izmos. Hiába mondom az embereknek hogy nem ijesztő, hanem egy nagyon aranyos, egyik fülükön be, a másikon meg ki. Nem bíznak a szavamban egyáltalán.
2016. dec. 12. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is akkora vagyok kb. mint a barátod, bár még nem vagyok izmos, de elkezdek rajta komolyabban dolgozni. A kisugárzásában mégis csak lehet valami, hogyha ez az első véleményük másoknak róla.


A méretének ehhez nem sok köze lehet, mert hasonló méretek mellett még sosem gondoltak engem félelmetesnek. Talán a tekintete lehet az, ami "megrémít" másokat, nem?

2016. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Most ebből abszolút nem derült ki, hogy tulajdonképpen miért is gondolják róla, hogy ijesztő, így infó nélkül meg nehéz bármit mondani. Maximum azt, hogy ne érdekeljen mások véleménye.
2016. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan az arcberendezése ami ijesztő. Mint azok a gyurmafejű orosz testőrök például. Nem sértésnek szánom. Gondolom mindenkinek beugrik egyből egy pár karakter. Tehát valszeg nem az a lágy vonású értelmiségi típus.
2016. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Engem is ijesztőnek találnak sokszor. De alapvetően lesz-rom, aki megismer, tudja, hogy jó gyerek vagyok, a többiek meg nem érdekelnek.

Neked is csak azt tudnám mondani, hogy sz-rd le.

2016. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oroszlánbetegsége van? Mert akinek az van, tényleg félelmetesnek hat.
2016. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy értelmiségi fajta, csak ezt nem találtam fontosnak megemlíteni. Mérnök. Hát jól van, igyekszem nem foglalkozni mások véleményével, aki majd eléggé megismeri, úgyis tudni fogja.
2016. dec. 12. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
nem az a gond,hogy te vagy kb 16 éves a pali meg 40?
2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21 és 26 évesek vagyunk.
2016. dec. 12. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

akkor lehet a sportos ruházat.

edző szabadidő ruhában hétköznap a romák,meg a sutyerákok járnak.

2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem értem. Lehget, hogy az arca vagy a nézése olyan esetleg?
2016. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!