Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pocakosabb pasikat kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakosabb pasikat kedvelő nők: mit gondoltok arról, ha egy pasi szándékosan akar kövérebbre hízni?

Figyelt kérdés

Persze csak mértékkel. És nem arról van szó hogy csak egy nő kedvéért hanem azért mert élvezi az evést és a hízást. Ez nagyon visszataszító?


(A kérdésben is benne van, hogy olyanok véleménye érdekel, akik amúgy szeretik a pocakosabb, testesebb alkatot).



2016. dec. 13. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindig is a husibb-mackósabb pasik jöttek be. Az jó, ha az egyik boldogságforrása a kaja, ez nem zavar.
2016. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyen csajok száma elenyésző.
2016. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Ne ez legyen már az életcélod, ha így nem fogad el keress mást. Véletlen véget érne a kapcsolat, akkor meg diéta, hogy ne utasítson el a többség?

Nem tudjuk a korodat, de valószínűleg egy 40 éves ember nem kérdez ilyet... Miért életcél az elhízás komolyan?

Anélkül is lehet enni, csak fontos a mértékletesség, meg a testmozgás.


De azt csinálsz magaddal amit akarsz, koleszterint szintet növelni, a cukorbetegség esélyének kialakulását növelni, és a többi betegségeket hát ha ez életcél nyugodtan 100 fölé is :)


De attól még leírom a véleményemet, egy baromságit akarsz csinálni. Nyilván nem 5kg miatt írtad ki a kérdést

2016. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam hogy valaki direkt hízni akarjon ha csak nem különösebb oka van rá (pl túl vékony). Olyat viszont igen, hogy valaki szeret enni, ebben semmi visszataszító nincs, még akkor sem ha felszed pár kilót. De hogy azért egyen hogy hízzon miközben már eleve nem vékony, azért így már felmerül bennem pár kérdés...
2016. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"mert élvezi az evést és a hízást"

Hát nekem nagyon bejönne egy ilyen pasi, de nem hiszem, hogy van ilyen:-) Mindenki vékony/sportos akar lenni:-(

19/L

2016. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ös

Pedig vannak ilyenek hidd el, például én is de a kérdező szintén ilyen.


24/f

2016. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hízni szeretnék.

Most 25 éves, 175cm, 99kg, meleg srác vagyok. Célom hogy felhízzak minimum 130-150kg-ra.

2016. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!