Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, ti nem unjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, ti nem unjátok, hogy szinte minden pasi ránk mozdul, és esélytelen, hogy olyan férfi barátunk legyen, aki tényleg csak barátságot akar?

Figyelt kérdés

Hátsó szándékok nélkül?

Azt hittem, a tini évek elhagyásával vége lesz ennek, szóval még gondolom várni kell rá..

Ti hogy kezelitek?


2016. szept. 15. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Na ugye! Nem erről pofázunk egy ideje, hogy elképesztő mennyiségű kandúr próbálkozik be nálatok?
2016. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Az evolúció úgy hozta össze, hogy az ellenkező neműek egymásban a vonzódást keresik.

Tehát az elsődleges gondolat, szándék ez.

Nekem egy olyan nő nem volt az életemben, akivel jóban voltam és azt nem ez a törvényszerűség alapozta volna meg.

2016. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Az én munkatársaim 90 százaléka velem egykorú férfi, de nem érzem úgy, hogy nehéz lenne kezelni ezt a helyzetet, tudja mindenki, hogy vőlegényem van. Egyáltalán nem mozdult rám mindenki, pedig inni is voltunk már közösen. Nem vagyok naiv, tudom, hogy csak nagyon ritka esetben alakulhat ki mély barátság férfi és nő között, de egy jó haveri szintet kialakítani azért nem lehetetlen. Én mondjuk nem értékelek nyomulásnak egyetlen apró kis bókot, szerintem tudni kell ezeket elfogadni, örülni neki.
2016. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Miért szeretnél férfi barátokat? Nincs a környezetedben elég szimpatikus nő?
2016. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Nyuszi, a férfiak ha közelednek egy nőhöz, sosem barátkozni akarnak. A tini években kezdődik és onnantól kezdve nem ér véget sohasem. Erre ne várj.


De én nem unom, mert tartom a távolságot és így nem is mozdul rám minden pasi. Akit férfi barátomnak nevezhetek, az nős és nem is annyira közeli barát, hogy most minden nap háromszor beszéljünk egymással. Akin meg azt látom, hogy próbálna közeledni, azt elég határozottan és egyértelműen visszafogom, nehogy illetlen gondolatok jussanak az eszébe. Így vannak kedves férfiismerőseim, akikkel lehet programokat szervezni anélkül, hogy rám mozdulnának. Ilyen egyszerű, csak határozottnak kell lenni és nem elhinni, hogy őszintén csak barátságot akar. Ha magától kialakul, az egy dolog, de ha nyomul és keresi a társaságod, az nem azért van, mert annyira a haverod akar lenni.

2016. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
ezt mondjuk itt hogy sorba állnak a kandurok! nincs férfi no baratsag max tini korban...
2016. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem lesz vége... én már rég nem keresek barátságot olyasvalakivel, akinek farka van. Persze kínos szituk így is vannak, amikor visszautasítom az egyértelmű nyomulást, majd úgy állítja be, mintha nem akart volna semmit, csak beleképzeltem (de azért ha nem fordítom ez a fejem, lesmárolt volna)... stb. Ilyen mindig lesz, ha nem engedsz nekik, sz..r ember vagy, meg beképzelt, ha igen, akkor meg r..banc. xD Réges-rég nem alakítok már ki semmiféle kapcsolatot pasikkal. Könnyebb is az életem azóta. xD
2016. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha már olyan közel került hozzád, hogy a fejedet kell elfordítanod, hogy ne tudjon lesmárolni, akkor valamit te is elszarsz.
2016. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szinte \o/


Amúgy ha adott egy egyedülálló nő és egy egyedülálló férfi, természetes, hogy felmérik, lehetne-e az új ismeretségből kapcsolat. Nemtom másnál ez hogy megy, de én először csak szimplán barátkozni kezdek, hogy kiderüljön, mi lesz. A másik viselkedésétől függ, hogy hogy alakul: bátorít, netán nyomul, vagy nem is tetszik nekem, vagy tetszene, de nem akar (ebben az esetben nem nyomulok). Kicsit más a helyzet, ha pl társkeresőn ismerkedünk meg, mert akkor nyilvánvaló, hogy mi is a célunk, de ugyanúgy érvényes, hogy bármiféle összejövés előtt felmérem, hogy egyáltalán érdemes-e. És hiába vagyok férfiból, nem jó nekem akármilyen nő, főleg belső tulajdonságra nem. Akivel meg nem illek össze, abból simán lehet barátság. Volt már rá példa.


24/F

2016. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen 8-as, megengedtem valakinek - aki amúgy többször hangsúlyozta, hogy mennyit ér neki a barátságom -, hogy megnézze a kontaktlencsémet, vajon tényleg látszik-e közelről (igen, látszik). De tökmindegy, én vagyok a nő, tehát a hibás. Gondolom miért hittem el, amit mondott, a nem létező női hatodik érzékemmel tudnom kellett volna... Ja nem, mert akkor visszaáll az alapszitu: nem körülöttem forog a világ, miért képzelem be magamnak, hogy x/y/z akar tőlem valamit, nem vagyok egy kissé beképzelt? Na ezért - is - lett elegem belőletek. xD
2016. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!