Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt egy férfi hogy képes provokálni drága autóval és lakással?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


A barátom szerint csak azért csinálja ezt a férfi hogy engem provokáljon. Tudja hogy a fülembe fog jutni és provokálni szeretne : " mit veszítettem el avval hogy nem őt választottam". A barátom amíg jó barátok voltak sokszor mondta neki,hogy vásároljon új autót és lakást ha már megteheti anyagilag. Akkor a barátomat tartotta hülyének a tanácsai miatt. Most megváltozott minden, azonnal kell drága lakás és autó.

Nem értem hogyan lehet egy 40 feletti férfi ezen a színten. Miért nem tudja feldolgozni három és fél év után hogy nem őt választottam.

Elsőre felkaptam a fejem,de egy autó nem változtat meg egy kapcsolatot. Ha valakihez nem vonzódom, képtelen vagyok vele együtt lenni. És ezen a tényen egy drága autó vagy lakás nem változtat.


2016. jan. 22. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel de azért gyakorira felteszed a kérdést amire ki mondtad,hogy választottál meg "nem tenné" jobbá a kapcsolatodat blabla... értelek.
2016. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ird már le újra amit akarsz, mert amit leírtál annál én is érhetőbben fogalmaztam.
2016. jan. 22. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem érdekelne akkor nem tennéd ki gyakorira a kérdést.

Miért foglalkozol egy olyan pasival aki nem a párod?

Röviden érdekel és tényleg feltűntek az értékek amiket vett.

2016. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Ez elég féltélenység szagú.. Mintha azt akarnád bemesélni magadnak, hogy jól döntöttél, és persze mivel szerelmes voltál az elején ez még igaz is volt akkor, de vajon most is így van? Mit gondolsz erről? Egyébként mivel ezeket a dolgokat most szerezte a férfi, lehet most kezdett benned csak tudatosulni, hogy ő nyerőbb forma, most nem a lóvera gondolok első sorban, hanem hogy sikeresebb és hogy eléri amit akar.. Egy ilyen pasira gondolom jobban vágynak a nők.
2016. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

úgy rémlik arra a kérdésre nem csak 1 válasz érkezett.

most vagy kiírtad a kérdésed még egyszer, vagy jelentgetted a válaszokat és szépen törölték mindet.

egyébként 35 éves (annyit írtál ha jól emlékszem, te 35 az embered meg 50) létedre iszonyat óvoda szint amit előadsz.

süt belőled az irigység, szánalmas.

2016. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Képes provokálni, mert ide is kiírtad a problémádat. Ha nem tudna provokálni, akkor én nem írnék most ide.
2016. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azt írtad, hogy a srácnak van már komoly kapcsolata. Nos lehet, hogy nő miatt változott minden? Az elég motiváló tud lenni!


Ezen a kérdésen kár agyalni ennyit.

2016. jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tipikus.

Hány ilyen nőt ismerek és kajak pár évvel ezelőtt még megettem az ilyet, hogy a nőket nem érdekli a pénz.

Aztán azóta láttam jó pár dolgot és bizony gyerekek, ahogy itt is látszik, pénzzel más a felállás, lassú víz meg partot most.

2016. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiába mondod, hogy nem érdekel. Épeszű embert, ha nem érdekli valami az nem is foglalkoztatja. Számomra süt az irományodból a sárga irigység. :)
2016. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Irigy vagy és rosszindulatú.Ne a külseje alapján ítélj meg senkit.Valószínűleg szereti a nőt.Erről lemaradtál,hiába írod,hogy nem érdekel.A pasi meg nem téged akart provokálni,hanem a leendő feleségét boldoggá tenni.
2016. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!