Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam el a lányt úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a lányt úgy, hogy ne legyek nyomulós?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy van egy lány,akit el szeretnék hívni az afterpartyra. Jóba vagyok vele,szoktunk beszélgetni élőben is,facebookon is (élőbe ritkábban sajnos). Facebookon szeretném neki elküldeni,élőben,mint írtam,esélytelen.

Szóval tudtok valami olyan meghívási szöveget v. valamit,ami nem nyomulós ?

Én 18/F,ő pedig 16/L



2016. dec. 13. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te randizni szeretnél ezzel a lánnyal. Ergó partyra ne hívd, ott nem tudtok beszélgetni, jobban megismerni a másikat, flörtölni, kapcsolatot teremteni. Javaslok valami kicsit csendesebb/beülős helyet, vagy ha valamilyen aktív közös programot, ahol kicsit meg is van a privát szféra, nem mennek rá 100-an, de mégis közösen tevékenykedtek . Pl.: Darts,biliárd,bowling,falmászás, biciklizés, séta, kiállítás, stb.


Szia, hallottam van itt egy jó darts hely, és szuper a teájuk is, szívesen elmennék veled megnézni a helyet és kipróbálni, ha van kedved. Szuper. Mikor érsz rá?


33F

2016. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:

Ment a zöld kéz az elsőnek, egy picit kiegeszitenem azzal amit egy Pua haverom tanácsa.


Szia!

Sajnos élőben ritkán találkozunk ezert írok Facebookon, eddig jókat beszélgettünk/ eddig amiket írtál azáltal szeretnélek, jobban megismerni. Ha van kedved üljünk be egy italra/teara/banán-turmixra, ismerek egy jo helyet.

Mosolygós Napot!


Szerintem sem jo otlet az after ha erdeklodik a lany irantad akkor elfog jönni egy randira, ha nem akkor meg úgysem menne el veled az afterre akárhogy taktikázol is.

2016. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!