Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tiltott le? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tiltott le? Ezt sehogy sem lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal (ismerkedtünk) már fél éve. És beszélt egy másik lányról, hogy mennyire utálja.

Próbáltam közöttük oldani a feszültséget ezért átküldtem a másik lánynak amiket írt róla.


Erre az első lány letiltott. Elég durvákat írt (hogy legyek öngyilkos, stb) majd letiltott.

Nem akartam bántani, csak a feszültséget akartam közöttük oldani.


Mit tegyek? Mert tényleg nagyon rosszul érzem magam amiatt is amit tettem, meg azért is, hogy elveszítettem egy leendő nagyon ígéretes barátot. Egyébként kedvelt.


Semmit sem tehetek, hogy visszanyerjem a bizalmát? Írtam neki sms-ben hogy sajnálom. Már többször is.


2016. dec. 14. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyat mondani hogy legyél öngyilkos büntetendő is főleg ha megtennéd őt is elővehetnék, bár ennyire nem értek a törvényekhez de én nem játszanék ilyennel, eleve milyen lány mond ilyeneket? Ismerkedj normálisokkal.
2016. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez súlyos hiba. Én is nehezen dolgoznám fel, hogy a privát beszélgetésünk (ahol egyébként kényes ügyekről is esik szó) szivárog. Találhattál volna ügyesebb módszert is, ha már közvetítő akarsz lenni. Először is tanulj ebből.


A helyedben én várnék egy kicsit, majd meglepném valami személyessel. Privátban leírom a másik verziót.

2016. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Közelíts a másik fél felől.

Vagy várj egy darabon míg elül a vihar aztán próbálkozz ismét a kopogtatással.

Viszont tanulópénznek elsőrangú, mivel ilyet nem csinálunk. Nem avatkozunk bele mások dolgaiba. Az, hogy neked megnyílik és ventillál épp egy kényes és függő kérdésben pont bőven elég lett volna. Komolyan mondom, durván gondolkozz el ezen még mielőtt még jobban hülyét csinálsz magadból. Az a lelkiismeret furdalás is elég önző és infantilis dolog a részedről. na geh

2016. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az öngyilkosságot azért írta, mert egyszer beszéltem neki erről, hogy volt egy öngyilkossági kísérletem és nagyon megijedt miatta.


Most meg az utolsó üzenetében írta, hogy nem is sajnál emiatt.


De igaza van, már rég meg kellett volna tennem. És meg is fogom. Még ebben az évben. Újévig.

2016. dec. 14. 01:17
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez vigasztal, nekem egy 4 évig tartó beszélgetésbek lett vége, mert azt mondtam a lánynak hogy éljen egéstségesebben, egyen kevesebbet, mert gyönyörű (lenne) ha sikerülne lefogyni. Emiatt annyira megutált, hogy már nem beszélünk, és bánja hogy megbízott bennem.

Pedig csak segíteni próbáltam.

2016. dec. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elárultad, szítottad köztük a feszültséget. Nem bíznék meg benned többet, barátnak sem tekintenélek.


Hogy lehet azzal oldani a feszültséget, hogy elküldöd a másik lánynak azt hogy ez a csaj mocskolódik róla és fehéren feketén leírja, hogy utálja? Ilyet akkor csinál az ember ha iszonyat szemét kedvében van és megnézne egy jó kis balhét, nem pedig akkor ha kiakar békíteni két embert.

2016. dec. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az neked feszültségoldás,hogy kiteregetted a másiknak,amit róla írkált???

Te tényleg ennyire hü.lye vagy?? Ezt úgy hívják,szrkavarás!

A többire meg,amit leírtál,nem.is mondok semmit. Kiforratlan,gyenge jellem vagy,tanulnod kell.még! Sokat,főleg magadról!

2016. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem, hogy hibát követtem el, de hogyan lehet visszacsinálni?
2016. dec. 14. 07:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Szépen bocsántot.kérsz tőle SZEMÉLYESEN!

Nem írkálsz,nem üzengetsz,hanem felnőtt módon személyesen rendezd a dolgot. Ha látni sem akar,amit megértek,akkor meg szépen levonod a konklúziót és tanulsz a hibádból!

2016. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ekkora ostoba és aljas árulást nem lehet visszacsinálni.

Legközelebb esetleg gondolkozz egy kicsit, mielőtt beleavatkozol mások dolgába.. Azt végképp nem értem, hogy gondoltad, hogy ez majd oldani fogja a feszültséget.. :D Nem csak pofátlan vagy, még ostoba is, én se állnák veled soha többé szóba és a lány sem fog, ezt elfelejtheted.

2016. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!