Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm exe mint tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm exe mint tiltott gyümölcs?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem igen szoktam írni az oldalra, de jelenleg egy olyan bonyolult és kínos szituációba keveredtem, hogy szükségem lenne tanácsokra olyanoktól, akik nem érintettek.


A helyzet a következő:


Huszonévesek vagyunk, egy baráti társaság. Legjobb barátnőmön keresztül ismertem meg további három lányt, akikkel igen jó viszony alakult ki közöttünk. Én éppen most zártam le sikeresen egy nehéz, szenvedésekkel és testi-lelki bántalmazásokkal teli hat éves kapcsolatot. Egy kirándulás alkalmával ismertem meg az egyik barátnőm exét, akkor én még foglalt voltam de érezhető volt a kötődés már akkor is, holott soha, semmilyen formában nem tettünk egymásnak célzást, vagy utalást.


Erről a bizonyos fiúról és a barátnőm kapcsolatáról azt kell tudni, hogy körülbelül két évig voltak együtt, és noha elég idősek voltak már, inkább megmaradt ez amolyan gyerekszerelemnek, tehát intimitás nem történt.Annak, hogy együtt jártak már három éve, de megmaradtak jó baráti viszonyban, ennél viszont nincs több közöttük.

Egy másik barátnőm szintén ebből a társaságból szorosabb kapcsolatot alakított ki ezzel a fiúval, meghagyta amolyan talonpasinak, néha a srác leutazik hozzá, ott alszik de közöttük sem történt soha semmi, ez a barátnőm világosan ki is fejezte hogy neki a srác csak egy jó barát, semmi több.


Amikor én szakítottam a barátommal, akkor hetekig elvoltam rejtőzve a külvilág elől. Úgy voltam vele, hogy akit érdeklek az úgyis megtalál. Ez a srác tartotta bennem a lelket, meghallgatott, mindenben számíthattam rá, míg a barátnőim közül csak a srác exe keresett meg párszor, más nem. Noha többször beszéltünk előtte is a sráccal, az elveim miszerint én a barátnőm exével soha semmilyen formában nem jönnék össze visszatartottak a komolyabb kötődéstől. Telt múlt azonban az idő, megláttam benne az igazi embert és sajnos a vonzó pasit is. Nagyon sokat kezdtünk el beszélni, és én érezni kezdtem, hogy kezdek iránti sokkal többet érezni mint barátság. Mentségemre legyen, hogy megpróbáltam mással, gyakorlatilag folyamatosan próbálkoztam, de mindenkiben őt keresem, rá gondolok akkor is ha mással vagyok együtt.

A lelkiismeretfurdalás olyan szinten marosott, hogy már kezdtem depresszióba esni, amiért megteszem azt a barátnőmmel, hogy egyáltalán beszélgetek az exével, így egy napon fogtam magam és őszintén megmondtam neki, hogy mit érzek a volt barátja iránt és hogy bocsásson meg emiatt. Erre ő szó szerint kinevetett, hogy ne legyek már buta, őt ez egyáltalán nem zavarja, sőt örülne neki, mert mindkettőnkre ráférne egy normális ember, neki pedig a srác már olyan mint egy testvér, abszolút semmi olyasféle érzése nincs iránta. Biztosított afelől, hogyha esetleg lenne is közöttünk valami, őt ez nem zavarná. De ott van a másik barátnőm. Mivel nem lakunk közel egymáshoz a sráccal, és a barátnőimmel is többféle városban vagyunk elszóródva, így nem igen szoktunk találkozni. Kiderült viszont, hogy a barátnőm exe és a másik barátnőm igen sok időt töltenek együtt, volt olyan hónap, hogy minden hétvégét, de az 100%, hogy semmi nem történt közöttük, még egy kósza érintés sem. Elvileg ez a lány is mondogatja a srácnak, hogy miért nem próbálja meg velem, meg hogy örülne neki, ha találna valakit magának, mert ők csak barátok. Én ezzel a barátnőmmel igazán szoros kapcsolatot nem tudtam kialkítani, nem is igen szoktunk beszélni csak a közös facebook csoportunkban ökörködünk néha. Az a baj, hogy érzem, hogy annak ellenére, hogy mit mond a srácnak és hogy nem történik közöttük semmi, mégis valamilyen szinten birtokolja a srácot, egész konkrétan három éve megy közöttük a huza vona.


Egy este mikor sikerült kicsit becsípnem minden érzésemet megvallottam a fiúnak és akkor kiderült, hogy hasonlóan érez ő is, csak nem mert lépni. Legutóbbi alkalommal mikor a barátnőmhöz jött hétvégére, beugrott hozzám is, akkor mélyebben elbeszélgettünk ezekről a dolgokról. Azt hiszem menthetetlenül belehabarodtam, minden tekintetben olyan akire én jelenleg vágyom, és annyira régóta vagyok boldogtalan, hogy úgy érzem kijár már nekem egy kis öröm és úgy érzem ezzel a sráccal igazán komolyan lehetne tervezni.


Csakhogy elmeséltem a sztorit annak a barátnőmnek, aki által a többieket megismertem és teljesen kivan rám akadva. Azt mondta, hogy gondoljak ebbe bele, mert tönkrefogom tenni barátságunkat, de nemcsak a sajátaimat, hanem az övét is a két lánnyal mert tuti meg fognak engem fúrni és ő két tűz között lesz. Mondtam neki, hogy én szeretném ezt őszintén megbeszélni a két érintett lánnyal ( habár az egyik ugye már tud róla) és ha esetleg problémájuk lenne vele természetesen nem lépnék. A barátnőm szerint felesleges, mert úgyis azt mondnanák nem gond, holott mélen belül mást éreznek.


Egyszerűen borzalmas hülye szituba keveredtem, választanom kell az új barátnőim és aközött az ember között, akit azt hiszem nagyon tudnék szeretni és akivel boldog lennék.


Tudom, hogy nagyon hosszú lett és bocsánat. Kérlek adjatok tanácsot mert megőrülök.



2015. nov. 11. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába beszéled meg velük,nem lesznek őszinték veled ,szóval a helyedben nem firtatnám meg ezt senkivel,pont elég volt annyi amennyit exkluzáltad magad ez miatt :) Az már túlzás hogy engedélyt kérj 6 embertől például.Ha biztosak vagytok az érzelmeitekben,és ez nem csak egy szimpla fellángolás,akkor vállaljátok fel.És ebben az esetben a srác mondja meg a csajoknak,hogy : igen,szeretem,ha ez nem tetszik valakinek,akkor szevasz-tavasz.Így látni fogják a csajok,hogy nincs mit tenni.De ha te kezdesz el mentegetőzni a csajoknál,és gyengének éreznek,ki fognak kezdeni lehet,olyan alattomos módon :)
2015. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik megmondta hogy nem zavarja.

A masikkal semmi huzavona nincs, jo baratok.


Mi a probléma?

2015. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez meg mi a búbánatos apmfsza volt? Komolyan mondom azt a tortúrát, amit te magadnak bírtál kavarni a SEMMIből, egészen elképesztőnek tartom. Konkrétan fel kellene lépned ezzel a gondolati produkcióval. Ilyent még nem lattam. Természetesen az, hogy a barátnők mit hadoválnak, annyira irreleváns ebben az esetben, hogy szót sem érdemel.

Én , mint férfi letapadtam annál a gondolatnál, hogy van egy srác, aki ha jól értem legkevesebb 4 csajjal olyan szinten jóban van hogy közülük kettővel néha együtt is alszik. Évek óta.De persze testiség nincs a dologban. Nos, most vagy az van, hogy ez a muki konkrétan maga Jézus, ha mégsem, akkor meleg és/vagy impotens, esetleg balfsz. A legutolsó tippem az lenne hogy 12 éves /ti meg 14 körül lehettek/

A lényeg: szard már le azt a sok hülyeséget amit fentebb összehordtál. Agyrém

2015. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Talán ide is illik az, hogy ha ezért berágnak rád vagy megsértődnek, nem annyira igaz az a barátság... Ha pedig csak "elhülyültök", arra találsz millió meg egy másik embert a későbbiek folyamán.


Én inkább aggódnék a srác kis "ottalvásai" miatt... :) (Példának okáért, mi van, ha ők sem akarják, hogy az exbarátnő berágjon, és ezért nem híresztelik, hogy k.rópajtik?) Lehet nem kellene ezt erőltetni.

2015. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 es, nem 'kis ottalvások' hanem évek óta tartó összenövések illetve ottalvások egyik másik barátnővel. Én úgy vettem ki, hogy még azzal sem volt a srácnak szexuális kapcsolata, akit a kérdező az exének nevez. Amolyan simi-simi puszi 'gyerekszerelem' vagy mi...de lehet rosszul olvastam

De igen, nekem sem kerek ez a sztori, itt valami bibi van vagy a sráccal, vagy a csajokkal.

Már egy 18-20 éves fiatal férfi sem bír 'nyugton' egy alkalommal sem olyan ember mellett aludni, akinek a neméhez vonzódik, nemhogy rendszeresen. Egész egyszerűen nem tudom vizualizálni a szitut. Életszerűtlen.

2015. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt már pár kacifántos sztorim, de ez nyert. Nem bántásból mondom, amit mondok. Nézd, nekem az a meglátásom az életről, ha tetszik egy pasi, és szeretnék vele esetleg többet, akkor a dolgok úgyis fognak maguktól alakulni. Akkor nincsenek bonyodalmak, meg kavarások mellette. A másik, hogy nekem olyan pasi nem kellene, aki a egy barátnőm volt pasija. Olyan meg pláne nem, aki együtt alszik más lánnyal, és közben, hint engem, hogy mennyire kíván. Mert ahogy előttem már többen is mondták, csak úgy két ember "barátilag" nem alszik együtt. Nem mondom, hogy nem lehet barátság egy nő és egy férfi között. De a barátok nem alszanak éveken keresztül hétvégéken együtt. Kérlek, ne légy ennyire naiv..A legjobb az lenne, ha letennél erről a fiúról, mert ennek nem lesz jó vége..:/
2015. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat, tényleg igazán hasznosak voltak és némelyik vicces is :D


Kihagytam a sztoriból, hogy a két érintett barátnő még mindig szűz. 23 évesek vagyunk. Nem tudom megmondani hogy miért, hiszen mindketten körül vannak véve fiúkkal, szerintem szimplán arról van szó, hogy nagyon későn érő típusok ( még filmsztárokba szerelmesek stb.)


A srác az exével már nem alszik együtt, hanem csak jó barátok. Valóban nem sok erotika volt a kapcsolatukban, megpróbálták de a barátnőm nem akarta, nem érezte felkészültnek magát rá.


A másik barátnőm akinél néha ott alszik, nem csak vele csinálja, rajta kívül 3-4 fiú jár fel hozzá aludni, ő azt szereti ha érzi hogy körül van véve, szeretve van, de ő még visszahúzódóbb mint a másik barátnőm, neki még kapcsolata sem volt soha.


A srác azért járt a lányhoz mert tetszett neki. A barátnőm elcsepegtetett neki néha annyit, hogy hagyta hogy megölelje, és mondta neki hogy te vagy nekem a legfontosabb, meg csak neked hagyom hogy megölelj stb, holott ez nem igaz mert az egyetemen a többi "talonpasi" vagy friendzonos mindegy minek hívjuk szintén ölelgeti.


Itt szimplán az zavart, amit az a barátnőm mondott, aki nem érintett. Hogy tönkreteszem a barátságot, és hogy őt hozom kellemetlen helyzetbe mert majd választania kell ha engem megfúrnak. D igazából nem is értem miért fúrna meg a két csaj mikor ők biztatnak minket a sráccal, hogy próbáljuk meg. Igazából több embert is megkérdeztem és mindenki azt mondja, hogy szerintük nem kellene, hogyérdekeljen engem a barátnők véleménye.

2015. nov. 11. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy kicsit önző lennék, és nem érdekelne a többi csaj, hiszen azt írtad, hogy a srác is hasonlóképp érez irántad. Ha összetartoztok, úgysem tudjátok egymást kikerülni, és örökké bánni fogjátok, ha pár másik barát miatt nem jöttök össze, és mindenki másban egymást fogjátok keresni.
2015. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Megjegyzés* - Öcsémnek van olyan csajhaverja, aki előfordul, hogy nálunk alszik, ha épp átutazóban van, de nincs köztük semmi több barátságnál.
2015. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

A két említett csaj még szűz, 23 evesek, rendszeresen alszanak férfiak az egyiknél, talonra is jut belőlük Hehh:-) :-) Unbelievable:-) De komolyan, konkrétan nem hiszem el.

Valamiféle vallási közösségben vagytok?

2015. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!