Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jogos felpofozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogos felpofozni a barátnőmet? Szakítani kéne ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy macskám,akit nagyon szeretek.A barátnőm meg elkezdett olyanokat beszélni,hogy megkóstolná,megenné,kiváncsi rá h milyen,el kéne fogni

Hát én ezt nem tűrtem



2016. dec. 14. 20:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy csak viccelt és soha nem tenne ilyet.De nem tudom,mi van ha tényleg komolyan gondolta?Szerintetek csak vicc lehetett?Hogy lehet ilyennel viccelődni?

Kb.mint ha azt mondanám neki,hogy milyen szívesen kibelezném anyádat.Nem tudom mit szólna ehhez

2016. dec. 16. 13:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy vega vagyok. :D
2016. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te ismered,hogy mennyire komolyan mondta.

Nekem sem igazán férne ez bele.

Viszont a pofozgatás előtt is értetlenül állok.Más esetben is ez az első reakciód?..

Inkább ülj le vele és beszéld meg ami nem tetszik.

Egyébként kínai a csaj?Akkor mindent értek

2016. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azert ez nem olyan mintha azt mondta volna hogy belezne anyadat :D

Amugy en utalom a macskakat, kutyam van akit imadok de neha en is viccelodok hogy kidobom megeszem a kis labait mert a cukisag bizonyos szintu agressziot valt ki egyebkent :D persze elobb vagnam le a sajat kezem mint a kutyam mancsat de na... Mar hogyan gondolta volna szegeny csaj ezt komolyan? Szerintem csak viccelt... Remelem kidob amugy mert ha ezert felpofozod mit csinalnal ha mondjuk megcsalna? Megolned?

2016. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja es meg annyit hogy baratnomnek en mondtam mar olyat hogy kinyirnam az anyjat :D Nem jofej az anyos ,de baratnom se vette komolyan mert tudja hogy NYILVAN csak hulyeskedek ilyenkor. Nem kell mindent veresen komolyan venni.
2016. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy kiakadva ez érthető de ez nekem sem férne bele ha az én pàrom is ezt mondanà még viccbő akkor is szarul esne nem tudnék nevetni rajta !Sajnos van hogy ha pl az egyik fêl nem szereti a macskàkat és ez kiis fog jönni a màsik meg igen akkor egy idő elteltével nem szivesen hallgat ilyen vicceket az aki szereti őket sztem ez ok lehet a szakitasra nem mindenki tud egy kisàllattal együtt êlni !Ha az én pàrom pl malacot vagy egereket vagy pokokat tartana hobbibol nem tudnék vele együtt élni még ha szeretem is!
2016. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!