Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a barátnőmet választás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőmet választás elé állítani?

Figyelt kérdés
Barátnőm barátnőjem pofátlanul belemászik az életterünkbe. Mindenhová menni akar ahová mi és a barátnőmet csalogatja minden buliba ahová csak lehet, természetesen nélkülem! Nekem már egy kicsit ez kezd sok lenni. Nem azt mondom, hogy csak velem legyen és semerre csak úgy érzem hogy az a csaj igen bomlasztó ellem lesz a kapcsolatunkban. Ezért szeretném választás elé állítani: vagy én vagy ő?!
2016. aug. 28. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!! Ez a legostobább dolog, amit egy ember elkövethet egy kapcsolata során!


Beszélj a problémádról a barátnőddel, de SOHA nem kényszerítheted őt ilyen választásra, mert a végén, te fogsz pofára esni, mert akkor valószínűleg őt fogja választani, és nem téged!

2016. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én beszéltem már vele erről. Szépen ész érvekkel mondtam a mondókámat. De semmi haszna nincs! Hiába mondom, hogy ő azt akarja, hogy egyedül legyen a párom ahogyan ő most. Hiába mondom hogy hány esetben hazudott neki már, ejtette pofára stb de mint aki nem hall és lát. Csak mellette áll ki és megy utána mint a kutya!
2016. aug. 28. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűbb, ha szakítotok. Úgysem fogja elhinni neked, hogy igazad van.


Párom is mesélt ilyet, hogy a csajnak már többen mondták, hogy a pasija megcsalja egy másik csajjal, de ő nem hitt nekik. Szakítás lett a vége, de azt már nem tudom, hogy miért és hogyan.

2016. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Akkor sem, ha amúgy tényleg jó okod van rá.

Azt kell megértened, feldolgoznod magadban, hogy ennek a csajnak nem érsz Te annyit, hogy megtalálja az egyensúlyt közted és a barátnője között.

2016. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!