Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg hölgyek véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg hölgyek véleményére lennék kiváncsi de bárkit meghallgatok. Szóval az ex barátnőmet szeretném visszahódítani valahogy. Ti erre mit reagálnátok, esélyes ez így?

Figyelt kérdés
Egy éve mentünk szét azóta nem volt senkim még alkalmi sem. Nem is akartam senkit ez idő alatt nagyon hiányzik ő eddig hallani sem akart rólam de a napokban beszélgetünk és egyre inkább jönnek felszínre az érzéseim és nem tudok már csak barátként közeledni. Azt mondja élete csalódása voltam...tény volt egy két problema de én nem azt akarom fojtatni hanem egy újat kezdeni eggyütt. Szóval a mai nap küldtem neki egy 20 szálas rózsadobozt a kis kártyára ráírtam hogy szeretnék vele találkozni mert hiányzik. Jó ötlet volt vagy túl tolakodó? Esetleg ti adnátok esélyt a találkozónak? Tartok az elutasítástól miota elhagyott gyenge az önbizalmam de ugy gondoltam ha ezt most kihagyom talan soha nem találok hasonlót hozza.koszonom a válaszokat elore is! :) ☺

2016. okt. 25. 00:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és 20 évesek vagyunk mindketten.
2016. okt. 25. 00:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem rózsákon múlik, hanem azon, hogy mért tart élete csalódásának. Ezt nem írtad le, így nem lehet tudni, hogy megbocsát-e. Ha pl. megaláztad, vagy a jellemedben csalódott, hazudtál neki esetleg fontos kérdésben, küldhetsz akárhány rózsát...

43/N

2016. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondja élete csalódása voltam.."

Szerintem ezek után nincs miről beszélni. Törődj bele, hogy ennek vége, és lépj tovább. Ha ő akarna még valamit, akkor az egy év alatt már jelezte volna. Nem a 20 rózsával fogod visszahódítani.

2016. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Tehát kidobott, élete csalódása voltál, de azért húzza az agyad azzal, hogy elkezdett veled beszélgetni.


Kis ribizli még,sztem húzd meg párszor aztán dobd.

2016. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy mi volt a probléma, hogy mi vezetett a szakításhoz, miért érzi úgy, hogy élete csalódása vagy. Ha megcsaltad, össze-vissza hazudoztál, netán fizikailag bántottad, akkor meg is értem hogy elhagyott.


Szerény véleményem annyi, hogy a szakításnak mindig oka van. Az, hogy az a bizonyos 2 ember nem illik össze. Nem működik a kapcsolat köztük. Ami pedig nem megy, azt nem kell erőltetni.

2016. okt. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csalódott benned=kiábrándult. Lehozhatod neki a csillagokat is,már úgyse fog szeretni.
2016. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen,nem ártana tudni,hogy miért szakítottatok?

neki nincs azóta kapcsolata amúgy? tovább lépett?

2016. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 évet voltunk eggyütt azóta neki sincs senkije nem is volt. És a probléma ott kezdődött hogy másfél évig minden nap eggyütt voltunk és ez le csökkent 2 Hetente hétvégére. Egy iskolába jártunk de én ott végeztem és továbbtanultam ő még ott maradt. És megcsalt egy osztálytársával sőt bele szeretett..de mondta hogy megoldjuk csak fellángolás volt stb. De azt mondta miattam van mert nem figyeltem rá eléggé és törődésre volt szüksége és ott megkapta ahogy kivettem a szavaiból. Én szerettem volna mindenképpen megoldani minden követ megmozgatni de egyszer csak bejelentette hogy Ennyi ez már ugysem lesz jó sehogysem... De kb2hónapja beszéltünk es mondta hogy szeret de nem lehet semmi nem tudom mit gondoljak. Annyi biztos hogy én azóta is szeretem és másra nincs szükségem.
2016. okt. 25. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
vagyis igen tényleg kis ribizli volt!
2016. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló volt a helyzetem. 3 év után mentünk szét. Tudom, hogy az én hibám volt, megcsaltam mert a távolság miatt azt éreztem nem foglalkozik velem. Persze szakított amit megértek. Ez egy éve volt. Neki volt pár alkalmi majd lett egy barátnője. Nekem csak egy szexbarátom lett. Azóta is bánom a dolgot és bármit megtennék, hogy visszakaphassam de tudom már sosem leszek elég jó. Ha az egyik félben elromlik valami akkor szerintem oda már a csoda is kevés. A véleményem ellenére sok sikert kívánok! (: 21/L
2016. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!