Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az igénytelen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az igénytelen fiúk hajtanak rám folyton?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy igénytelen vagy te is, vagy nagyon szép és csak az igénytelen fiúk indulnak nálad az esélytelenek nyugalmával.
2016. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen, pont ezért nem értem.
2016. dec. 16. 13:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Rágtam meg.. :)
2016. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az igénytelen? Kifejthetnéd.... mert ha csak az öltözködése az lehet pénz kérdése is... szóval? hallgatunk...
2016. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igen, az öltözködés is, de még ha csak az lenne... Büdös, a ruha liglóg rajta, látszik hogy vasalatlan, izzadtság szag, szájszag meg egyéb szagok...
2016. dec. 16. 13:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Értelek. hát nem tudom.... azért napközben változik a szájnak a szaga is, meg ilyesmi de ne mond, hogy ezek mind mindig együtt vannak amiket felsoroltál. :P Te jó csaj vagy amúgy?
2016. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Számodra mit jelent az igénytelen? Ha már nem izmos nem pénzes nincs kocsija akkor igénytelen? De ha büdös koszos csávoról van szó akkor megértelek. De egyébként nem. 22 L
2016. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az oké, ha mondjuk napközben, de egy szórakozóhelyen... Azért oda illik a legjobb formánkat hozni és szerintem ha valaki még ott is büdös, fésületlen az csak rosszabb lehet a hétköznapokban...
2016. dec. 16. 13:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez szimplán csak retardált. Ezek szerint volt már hasonló "udvarló"? Normális srácok nemjöttek?

Nem akarom magamat ajánlgatni, de szerintem én kifejezetten jól tudok felöltözni (és nem 50 kilós kis plázás búzagyerek vagyok, hanem 193cm 95 kiló) ...és büdös sem vagyok, már csak a stift és a parfüm végett sem ...sőt még jóképűnek is tartanak.

2016. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 igen a másodikra gondolok, a büdös koszos csávókról...
2016. dec. 16. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!