Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az igénytelen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az igénytelen fiúk hajtanak rám folyton?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most vettem észre hogy már le írtad.. Bocsi.. Hát ez tényleg kellemetlen
2016. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Világos. Hát nem tudom... nekik is van tesztoszteronszintjük és hátsz..

figyi egyébként én tudom milyen ha az ember jobban izzad. nekem pár éve van ez így hogy jobban izzadok és ha elmúlik a spray hatása elég égő... de a száj meg ilyesmire igazat adok,

2016. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Figyi. : Vegyél fel szexi Colgate-os fehér pólót, úgy, hogy átlátszon , vegyél fel Axe-es bőr nacit, ...:) Igaz reklám leszel, de venni fogják a lapot....
2016. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talán pont ezért jövök be nekik, mert én nem vagyok ilyen.
2016. dec. 16. 14:00
 15/20 anonim ***** válasza:
jaj, de értsétek már meg, hogy ők nem tudják, hogy igénytelenek. igazából lehet másnak nem is lennének azok. most bírom ezt... nem védeni akarom őket most így mikor én is írtam, hogy igazad van, csak lehet picit érzékenyebb vagy.... Volt már barátod? vagy csak válogatsz és a végén meg vénlány maradsz és 97 évesen IFA kerék vastagságú szűzhártyával majd megbánva fogsz ezekre gondolni.... :) nah jó viccelek de érted a kérdésem...
2016. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak túlérzékeny az orrod...
2016. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós, de szerintem a férfiak se kezdenének egy büdös, ápolatlan, zsíros hajú lánnyal...
2016. dec. 16. 14:58
 18/20 anonim ***** válasza:
Okés, akkor válogass, és ne állj szóba velük.
2016. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos lányban is sok az igénytelen. :/
2016. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
bíztos rohadtak a fogaid.
2016. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!