Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfi akarhat komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi akarhat komoly kapcsolatot egy sokkal fiatalabb lánytól?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexet..? 18l 45-50ffi
2016. dec. 16. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Haha. Hogyne... majd a nyugdijas klubban is bemutat, mint elete parjat.
2016. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nézzük reálisan, ilyen kapcsolatnak nincs jövője, nem is egészséges.
2016. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Apukád gondolom ilyen korú lehet, szerintem kérdezd meg tőle!


Meg nézz mélyen magadba, hogy te mit akarsz 18 évesen egy vén kappantól?

Ha komoly kapcsolat alatt azt érted, hogy egy évig összejártok dugni, akkor igen, komolyat akar. Komolyan szétcuccolni minden lukadat!


De ha azt érted ez alatt, amit egy felnőtt párkapcsolatban szoktak (összeköltözés, házasság, családalapítás), akkor a válasz. NEM. Pont azért kell neki egy hamvas puncika, mert még nem szültél, még nem vagy "érett nő", még érzi rajtad a tejszagot.

Semmilyen téren nem vagytok összeillő partnerek.


Egy év lepedőgyűrés után el fogsz epedni egy izmos, illatos, tüzes 22-25 éves pasiért, aki el tud kapni rendesen, és már attól áll neki, ha hozzásimulsz!

2016. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Elepedni? Fiatal pasi testéért??

A nők azért nem férfiak, már megbocsi. :D

Ennek ellenére kérdező, nem valószínű. Ahogy amúgy a fiatal helyes pasik sem gondolnak semmit komolyan, mert megtehetik.

2016. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Maxi 10 év.
2016. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egyetértek a 3 válaszolóval, de apukám 45 éves és régebben is de mostanában is azt hitték a barátnője vagyok/menyasszonya vagyok. 10 évet letagadhatna. Szerintem nem kell általánosítani, a többség tényleg szexet akar de kapcsolat is lehet.
2016. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Az én (volt) csajom félrement egy 55éves ősz-szakállú Mikulással, a csaj most 19... és úgy néz ki hogy igen is, komolyan gondolja az öreg, mert pár hónapja már együtt is élnek . Fogalmam sincs mit művelhet egy öreg egy tinivel, de nem is érdekel. Számomra ez már-már pedofilság határát súrolja - gusztustalan . Mégis vannak ilyenek és komolyan gondol(hat)ják .


Egy másik ismerősömnek pedig van egy kollégája, ott az öreg 50 éves, és rá akar hajtani összeköltözve egy 22 évessel... szóval tényleg vannak ilyenek .


27/F/Miskolc

2016. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Azért megkérdezném az előttem lévő hozzászólókat, hogy hány évesek, és, hogy láttak-e már 45 éves férfit. Na jó, a magyar viszonylatban elég gázos a felhozatal 45 éves korban vannak pasik, akik 60 évesnek néznek ki, és már nyugdíjasnak, "papának" tekinthetők. De ettől eltekintve miért lenne egy 45 éves férfi öreg? Egy 18 éves lányhoz az, persze, ezt én sem tagadom.

Viszont az is tény, hogy nagyon sok kapcsolat van nyíltan vagy kevésbé nyíltan felvállalva, ahol 20-30 év korkülönbség van a felek között. Nekem is van olyan rokonom, ahol a nő 36 a férfi pedig 56 éves. Jól megvannak már több, mint 10 éve.

2016. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szinte biztos, hogy nem. Annyira más élet szakaszban vagytok. Te most még tanulsz, egyetemre/főiskolára mész, ami még min. 3 év, utána kezded csak a nagybetűs életet, aminek ő már több, mint a felén túl van. Neked most jön az az időszak, hogy buli buli hátán, barátok, barátnők. Ezzel szemben neki már vélhetőleg van egzisztenciája, nem a szórakozás az első az életében, és úgy alapjáraton máshogy látja a világot mint te. Ha esetleg mégis komolyan gondolná, családot alapítanátok, te 15 év múlva még mindig csak 33 leszel, ő viszont már 60-65. Ez akkora korkülönbség amit nagyon nehéz áthidalni, és ezzel ő is tisztában van.
2016. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Az idősebb pasi biztos komoly kapcsolatot akar, naná!Nem kérdés,hogy bejön Neki egy fiatal lányka!


Fordítva már nem biztos,hogy annyira kellene ragaszkodni ahhoz a komoly kapcsolathoz.


Egy 45 éves pasi viszont alapjáraton egyáltalán nem idős, csak a 18 éves csajhoz az!

2016. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!