Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha először párod nem akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először párod nem akart elvenni, aztán mégis megtörtént, mit tettél vagy mit nem tettél hogy mégis megkérjen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Rikácsoltam egy sort, hogy házasodjunk már össze.
2016. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy valaki nem akar esküvőt? Miért akarsz trükközni? Miért olyan fontos az a rohadt papír? Ha szeretitek egymást és jól megvagytok, akkor mégis minek?
2016. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez amúgy fordítva is igaz :) Miért nem tudsz elmenni a barátnőd kedvéért szerezni egy papírt.


Amúgy megtudnám, hogy miért nem akar elvenni, aztán ha jogos, akkor hagynám, ha nem akkor megpróbálnád meggyőzni.

2016. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

"párod nem akart elvenni"

Ha nem akar elvenni, akkor nem kényszerítheted... Esetleg elveheted te őt.

2016. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi beszélgettünk róla, sokat. Meghallgattam az érveit, hogy miért nem, én meg elmondtam a sajátjaimat, hogy miért szeretném. Soha nem mondtam olyat, hogy el _kell_ vennie, mindketten elfogadtuk a másik szempontját. Ő döntött így végül.
2016. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!