Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is csinált hasonló butaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinált hasonló butaságot, hogy alakult ezután a párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nagyobb összeg pénzt adtam kölcsön friss párkapcsolatban. Alapból sosem adtam még férfinek kölcsön, most meg ilyet tettem ?!? Nem is attól félek, hogy nem adja vissza, hanem milyen dolog ez egy nőtől nagyobb összegű pénzt kölcsön kérni kapcsolat elején? Én sem vagyok normális, hogy adtam, de szerintem ő sem, hogy kért. Félek, hogy ez a dolog rányomja a pecsétjét az egész kapcsolatra.
2016. dec. 16. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Két kimenetele lehet a dolognak, vagy visszakapod (szurkolok, hogy így legyen.) vagy pedig búcsút inthetsz a pénzednek, sőt a jövőben valószínűleg újabb és újabb összegekre lesz szüksége.
2016. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerencséd van, akkor nem egy szélhámos, aki más nőktől is kölcsönkért.
2016. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, már minden megfordult a fejemben, hogy mástól is kért e kölcsön, csak a pénzemért van e velem, ha visszafizeti lelép, vagy még előbb, vagy újra és újra kölcsön fog kéregetni. Arra is gondoltam, hogy már bedobta a játékgépbe vagy drogot vett rajta :D Ha gond lenne, megvan minden beszélgetésünk cseten a pénzről, tehát rendőrségre el tudok menni. Pár hónap és kiderül mi lesz.
2016. dec. 16. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire kert kölcsön? Neki miert nincs? Hany eves?

En is adtam kölcsön 2 hónapos kapcsolatban, mert sokat volt táppénzen.

2016. dec. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

24 éves. Tb tartozása jött ki, mert munkanélküli. Külföldön vagyunk. Itt könnyen összejöhet nagyobb összegű tartozás, de viszont könnyen össze is lehet rá szedni a pénzt. Viszont azt mondta, hogy sürgős egy részét befizetnie. Azt mondja keres munkát, valószínűleg az ünnepek után kezd. Itt könnyű munkát találni.

Én már közben rémeket látok, remélem nem lesz igazam. Van egy olyan érzésem, hogy szerencsejáték függő. Azok alapján amiket mondott, és utána olvastam mi a szerencsejáték függőség tünetei. Nagyon le van fogyva és alvászavara van, ez mind annak a tünete.

Most várok türelemmel mi lesz...

2016. dec. 17. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Páromat a kapcsolatunk első napjától pénzeltem - úgy jöttünk össze, hogy akkor költözött el naaaagyon messzire otthonról munka miatt, és konkrétan annyi segítséget sem kapott, hogy az első hónapban megéljen - volt összesen 1500 Ft nála, de lehet, hogy sokat mondtam. Pénzt is kapott, vásároltam is neki, meg hurcoltam ide-oda, hogy ne omoljon össze - pedig én vagyok a nő.

Mondjuk esetünkben nem volt okom, hogy kételkedjek abban, hogy csak időleges a dolog, és szívesen, örömmel adtam.

Azóta is együtt vagyunk egyébként, pedig eltelt pár év.

2016. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!