Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom a mostani partneremmel megélni a nőiességemet? Valakinek volt hasonló párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Szinte sosem dicsér.Másfél éve vagyunk együtt egy éve együtt lakunk.A külsőmre mindig is adtam,csinosan öltözködöm,ápolt vagyok. Amikor egyedül vagyok valahol gyakran próbálnak leszólítani,beszólogatnak igyekszem nem oda figyelni..másokat nagyon is könnyen dicsér a párom.Állítólag az olyan lányokat kedveli mint én (magas,vékony) mégis mikor v.melyik nap szóba került egy magyar híresség megkérdeztem miért tartja vonzónak,,erre válaszul azt kaptam mert ő telt és nagy keblei vannak. Ez nagyon fájt ugyanis én ennek a típusnak pont az ellenkezője vagyok.A szexben legtöbbször én kezdeményezek mert ilyen téren nagyobb étvágyam van mint neki,de jól esne ha magától megkívánna.Az eddigi kapcsolataimban erre nem volt példa csak őnála.Mikor megismerkedtünk teljes önbizalmam volt most meg mintha szépen lassan fogyatkozna...ki járt már hasonló cipőben? 22 L
2016. máj. 18. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Hogy a normális lányok miért mindig a tirpákokkal jönnek össze...
2016. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Te is tudod belül, hogy azért vagy vele,mert erre van szükséged.
2016. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És máshogy kimutatja, hogy tetszel neki? Lehet, hogy a korábbi barátnőit se dicsérte, ez neki ez a normális, én leülnék vele beszélni erről.
2016. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jelen.Méghozzá a gyerekem apjával.Ő ugyan nem dicsért más nőket, sőt!Engem mindig dicsért, de szexben a legkevésbé sem voltunk összhangban az utolsó két évben.Önbizalmam kezdtem elveszíteni, aztán fél év után rájöttem, hogy ez így baromira nem lesz jó.

8 év után végleg vége lett.

Most boldogabb vagyok mint valaha (kapcsolatban), a nemi életem meg még soha nem volt ilyen jó és intenzív.


Elveszíted önmagad mellette, és még nagyon fiatal vagy.

Beszéljetek erről, ha semmi sem változik, akkor nem éri meg az idődet pocsékolni.

2016. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem írtál olyasmit,hogy megváltozott a viselkedése,ebből az következik,hogy mindig is ilyen volt veled.Hogy lett ebből kapcsolat,korábban nem volt gondod ezzel?
2016. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A legelejéb is ilyen volt? Ha igen, nincs több kérdésem, hogy miért vagy vele együtt. Egyértelmű, hogy addig vagy jó neki, amíg nem talál egy jobbat, és akkor pattint.
2016. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hármas,igen kimutatja csak nem úgy ahogy szeretném..néha odajön ölelget,puszilgat de inkább úgy teszi ezt mint egy kislánnyal nem úgy mint egy nővel.nem úgy mint egy férfi hanem ilyen gondoskodóan..inkább kapnék csőkokat mint puszikat..
2016. máj. 18. 18:17
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Vannak olyan férfiak, akiknek nem szokása dicsérni másokat, ezzel alapvetően nincsen gond. Azzal van gond, hogy a te párod látszólag mindenkit dicsér, csak téged nem. Sajnos elég gyakori, hogy a férfiak ledöntik a barátnőjük önbizalmát. Nem akarok elhamarkodottan véleményezni, de egyébként ez egy alapvetően nagyon jó manipulációs technika amit nagyon sok férfi (de akár nő is) alkalmaz a párkapcsolataiban. Ha úgy tesz, mintha nem tetszenél neki, az ő véleményétől fogsz függni, és ha az ő véleményétől fogsz függni, akkor gyakorlatilag bármit megcsinálhat veled, te meg tűrni fogod, mert azt fogod hinni, senki másnak nem kellenél, ő legalább megtűr, nála jobbat úgysem kapsz/úgysem érdemelsz. (Nem egy nő ismerősömet láttam így elveszni egy kapcsolatban, egyébként).

Én nem állítom, hogy a párod ezt csinálja, de az semmiképp sem normális, hogy másokat dicsér, téged meg nem. Nyugodtan konfrontálódj vele, és szerintem hosszabb távon jobban is jársz, ha elhagyod, mert alapvetően nem vall boldog illetve egészséges párkapcsolatra, hogy tönkrement az önbizalmad mellette.

2016. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként SunshineDoll jól írja, imádom a kommentjeit:)
2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Két eset áll.

1: A srác ilyen, mindig is ilyen volt és így jöttetek össze. Ebben az esetben nincs min meglepődni. Közöld vele, próbáljátok megbeszélni. Ha nem megy, akkor nem biztos, hogy összeilletek.

2: A kapcsolat elején nem volt ilyen, aztán ilyen lett. Ha ez a dolog áll, akkor elég valószínű, hogy megunt és belefásult a kapcsolatba.


Ez a manipulátoros dolog... Ugyanolyan, mint a legtöbb Sunshinedoll komment. Túlbonyolított, szétkombinált, a valóságtól elrugaszkodott. Mi férfiak, elég ritkán manipulálunk így. A férfiak maximum akkor döntik le a barátnőjük önbizalmát, ha már nem érdekli őket. A férfiak többsége nem akar egy önbizalom hiányos, ezen pörgő csajt maga mellé, akivel nem lehet nyugodtan meglenni és nem felhőtlen vele az ágyban.

Ilyenkor szimplán bunkók vagyunk. Ez van. Túl egyszerű?

2016. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!