Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

[link]


külsőleg ehhez a csajhoz hasonló, csak a szemei kékek, és nincs ekkora melle, meg nem rakja ki ennyire :)


Személyiségileg meg titokzatos, vissza fogottabb, de erőteljes kisugárzású nő. Aki egyetemista, több nyelven beszél, intelligens, okos, kedves, bájos.

De szeret adni magára, viszont nem ez az igazi felszínes fiatal akinek csak a külsőségek és a vásárolgatás a legfontosabb, hanem szereti megismerni azt a világot amiben él, és szeretne róla minél többet megtudni, szóval van egy ilyen filozofikus énje is.


De ezek mellett sok barátja van, szeret bulizni, szórakozni. Házias, tud sütin, főzni. Sok hobbija van: pl. rajz, zongora, sport, festészet.


Párkapcsolatban odaadó, bújós, szeretetteljes, a szexet imádja a párjával, és bevállalós. Egy kapcsolatba csak akkor kezd bele, ha az minőségi, és a fiúval teljesen egy hullámhosszon vannak (szóval nem ribi, aki bárkivel össze fekszik)



2016. dec. 19. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem ugyan is mi nem egy ligában játszunk...
2016. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

"tud sütin, főzni"

Az kemény. És még lenyűgöző trükkjei is vannak, mint a sütin főzés. Ez a lány egy igazi polihisztor. :D

2016. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

légyszi, normális válaszokat!

Az agyhalottak meg húzzanak a francba trollkodni máshova....

2016. dec. 19. 16:40
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Azt kihagytad a leírásból, hogy hirtelen haragú, fafejű és semmi humorérzéke nincs!
2016. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Rólam van szó mi? Nem tehetek róla, hogy mindenben az ellentéte vagyok egy ilyen nőnek...
2016. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
És ennek a lánynak csak jó tulajdonságai vannak?
2016. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem,mert az ilyen lányoknál az alapvető elvárás hogy a férfi jóképű,izmos legyen sok pénzzel...

Azt pedig mivel nem születtem annak,így nehéz is lenne...

2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
az utolsónál a pont!
2016. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Azért megnéznék egy igazi fotót rólad... :D Gyanítom, hogy nem a szemed színe meg a mellméreted tér el egyedül a képtől...
2016. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
A leírás alapján bejönne, mivel én is gyakran szoktam filozofálni, meg érdekelnek tudományos dolgok, sokat utazom és a világot tapasztalatok alapján szeretném megismerni. Rajz,sport, zongora nálam is játszik. Ha egyedi és érdekes rajzokat csinál, az mindenképpen bejön, mivel jómagam is nagy rajongója vagyok a képzőművészeteknek, a családunkban több híres festő is volt. Ja és én is csak akkor jövök össze valakivel, ha megvan az összhang, alapvetően jól elvagyok pár nélkül is. A lány, akiről a képet küldted, tetszik, mivel mindig is sötétebb hajú lányok tetszettek jobban. Mivel írod, hogy titokzatos vagy, visszafogottabb, így szinte biztos, hogy van a környezetedben több fiú is, akinek bejössz, csak lehet hogy nem mernek nálad kezdeményezni. Egy ilyen lányt kihívás meghódítani és hát ebben a rohanó világban sajnos a legtöbben megriadnak ettől.
2016. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!