Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

[link]


külsőleg ehhez a csajhoz hasonló, csak a szemei kékek, és nincs ekkora melle, meg nem rakja ki ennyire :)


Személyiségileg meg titokzatos, vissza fogottabb, de erőteljes kisugárzású nő. Aki egyetemista, több nyelven beszél, intelligens, okos, kedves, bájos.

De szeret adni magára, viszont nem ez az igazi felszínes fiatal akinek csak a külsőségek és a vásárolgatás a legfontosabb, hanem szereti megismerni azt a világot amiben él, és szeretne róla minél többet megtudni, szóval van egy ilyen filozofikus énje is.


De ezek mellett sok barátja van, szeret bulizni, szórakozni. Házias, tud sütin, főzni. Sok hobbija van: pl. rajz, zongora, sport, festészet.


Párkapcsolatban odaadó, bújós, szeretetteljes, a szexet imádja a párjával, és bevállalós. Egy kapcsolatba csak akkor kezd bele, ha az minőségi, és a fiúval teljesen egy hullámhosszon vannak (szóval nem ribi, aki bárkivel össze fekszik)



2016. dec. 19. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A külsejéről nekem a "hatásvadász" szó jut eszembe. :)
2016. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazán, egy, vékony, kettő, amennyi mindent csinál, nem lenne ideje a szexre. Heti egyszer össze futni 2-3 órára, az egyenlő a nullával.
2016. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem látom miben lenne partner egy ilyen. Pláne, hogy "tökéletes". ;)
2016. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi baromszájú van itt! dögöljetek meg...
2016. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
senkimedox haver! Eddig az összes válaszoddal egyet értettem. De ez a megmozdulásod kicsikét lelohasztotta az egyetértésemet!
2016. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem túl idealizált. Van itt valami turpisság.

Egy ilyen nőnek a legutolsó dolog, hogy egy anonim fórumon kapjon visszajelzéseket, mikor a való életben az erőteljes kisugárzás miatt is eleve megkaphatja a figyelmet szemtől-szemben.

2016. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De be ám! Te vagy az? Megismernélek!
2016. dec. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Tessék egy kép, na teljesen más a gyilkos de keressék csak...


Esetleg ha rendes képet mutatnál normálisabb válaszok is lennének.

Egyébként én beválalós vagyok, a képen látható biztos, de te nem tudom ki vagy, mit akarsz, de nem ismerek senkit, így talán...

2016. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tetszik nekem :)
2016. dec. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hol vannak a negativ tulajdondagaid? Nincsenek? Akkor gobd van az onismereteddel. Magarol barki tud csupa szepet-jot irkalni, a teljesitmeny ott kezdodik, ha felismeted magadban a hibat es kepes vagy onkritikat gyakorolni. 33N
2016. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!