Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne ha a barátnőtök előjáték nélkül szereti a szexet és minimum 2 órás egy menet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2 ora bejonne. De en elmennek par perc alattxd
2015. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mindig két óra, mi van ha nincs idő de nagyon kívánjátok... a rövid is jól jön néha.
2015. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én párom nem tud meglenni előjáték nélkül. Férfi létére nagyon imádja. SZerintem 50%ban hozzájárul az élvezetéhez. De a maratoni meneteket sem bírja (én sem). Nem a mennyiségre hajtunk.
2015. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha be. De jó az, ha van előjáték, minek gyanánt többek között szétcsapkodom az arcát a makkommal. :D Szeretem a hosszú meneteket, amikor csak úgy belecsapunk a lecsóba, de kell máskor az előjáték is.
2015. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez sokszor jó lenne, de nem állandóan :) Vagy te mindig így csinálnád? Amúgy nehéz elképzelni lányt, akinek nincs igénye előjátékra.
2015. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat néha jó az előjáték nélkül...mi az hogy 2 óra? azt hogy?! vmit szed? XD
2015. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bartod jol birja,mit szed.
2015. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jönne be!
2015. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem bírok két órát. A másik része viszont nagyon bejön
2015. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig ez van, akkor dögunalmas.

Néha jó az előjáték is nagyon, máskor a spontán egymásnak esés jön be. Néha jók a hosszú menetek, máskor meg pont egy gyors reggeli numera kell munkába indulás előtt.

Teljesen helyzet- és hangulatfüggő, ha mindig pontosan ugyanúgy kell szexelni, az kiábrándító.

2015. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!