Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Férfiak! Mennyire zavarna titeket ha megtudnátok hogy a nő aki tetszik nektek depressziós és nem szülhet gyereket sőt örökbe sem fogadhat/nátok?

Figyelt kérdés
betegség,kapcsolat

2016. dec. 20. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Férfiakat kérdeztél, én nő vagyok.


Ha csak tetszik Neked, akkor hagyd.

Biztos szeretnél gyereket, de ha elfogadnád,hogy nem lehet, akkor is nehezek lesznek a közös mindennapok. lehet,hogy még tartós párkapcsolatra sem képes.


Ha hosszabb ideje vagytok együtt mérlegelned kell,hogy vállalod-e így, mert ha szikrányi kétség is merül fel Benned ez iránt (márpedig ha kérdezed,akkor igen), akkor időben le kell zárni.

2016. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

(az mikor van, ha valaki nem fogadhat örökbe?)


A depressziótól attól félnék. Én sem vagyok annyira stabil, hogy őt is megtudjam tartani.

2016. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok. csak azért kérdezem mert én sajnos beteg vagyok és gyerek sem lehet de van egy rendes férjem. hogy a mostani férfiak hogy gondolkodnak erről? azért köszi a választ
2016. dec. 20. 19:02
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Én nagyon szeretnék egyszer gyerekeket, szóval nem kezdenék vele
2016. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2016. dec. 20. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi különöset. Nem a körülményei vagy az egészségi állapota szokott egy nőben megfogni. Ha megvan az a vonzódás, akkor ezek semmit sem számítanak.


Amúgyis szokásom valahogy az ilyen problémásabb nőkbe beleszeretni.. :/

2016. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért függ attól is, mennyire komoly a lelki probléma. Lehetséges, hogy egy szerető partner gyógyír lenne minden gondodra. Meg kell ismernem ahhoz, hogy el tudjam dönteni, szeretnék-e vele együtt lenni. A gyerek téma necces, én egy 8-10 éven belül szeretnék gyereket. 28F
2016. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért akartok gyereket?
2016. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék gyereket, úgyhogy koránt sem zavarna ha nem lehetne. A depresszió meg kezelhető, szóval az sem feltétlenül kiábrándító.
2016. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon zavarna.
2016. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!