Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem "esik rosszul",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem "esik rosszul", hogy ha a párotoknak több exe volt?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom, meg jó vele, csak néha-néha valamilyen vonatkozásban megemlítődnek az exek, akár csak poén szintjén is. Sőt, még olyan használati tárgya is van, amit az egyiktől kapott.

Tudom hogy elfelejtette őket, de valahol néha mégis piszkál a dolog, hogy régen mással csinálta mindazt, amit velem...


Nektek eszetekbe jutott már az? Hogy hessegettétek el ezt a gondolatot?


20/L


2016. dec. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy nekem is vannak exeim és, hogy én hogyan állok hozzájuk. Nem gondolok az exeimre, ha a barátommal vagyok, meg amúgy se, örülök, hogy nem vagyok már velük együtt. Valószínűleg a barátod is így gondol a volt barátnőkre.
2016. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit birtokló vagy :D Ritkán jut eszembe, de ilyenkor arra gondolok amikor nekem azt mondja hogy többet tesz értem mint az exéért.

(még ha hazugság is, ez lecsillapít)

2016. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A birtokló talán erős szó, de lehet igazságtartalma.. persze nem mániákusan, mert féltékenykedni például abszolút nem szokásom.
2016. dec. 21. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak, nekem ez az első igazi kapcsolatom, neki meg voltak exei. ( 5 éve vagyunk együtt)


Igazából engem cseppet sem zavart soha, több tárgya is van/volt.

Van, ami még mindig megvan, de az tényleg jópofa, van amit meg a szemem előtt adott oda másnak ( akkor nem tudta még, hogy én tudom hogy az az exétől van)


Egyikkel sem volt olyan jó kapcsolata, mint velem, szóval engem ugyan nem érdekel. Ezen szerintem nem szabad problémázni, bár van nekemm is olyan abrátnőm, akit ez nagyon zavar. :)

25N

2016. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
100%
Igen, mindig úgy kezdődik, hogy nem fogsz féltékenykedni. 3 hónap múlva már jelentősen érdekesebb szokott lenni a felállás.
2016. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a felállás hogy nekem ő az első komoly neki meg már volt menyasszonya is meg persze egyéb kapcsolatai. Néha eszembe jut kíváncsi lennék rájuk hogy kik voltak és hogy akkoriban milyen lehetett a párom de rosszul nem esik sőt szeretem ha mesél róluk.
2016. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, az egyik exével még beszélőviszonyban is van, és?!


Engem szeret, rám néz úgy, mint akinek a csillagokat lehozná, velem szeretkezik, akkor miért féltékenykednék, vagy bármi?

Az meg, hogy mással is csinálta, egy dolog, de biztosan nem AZT, amit velem, maximum HASONLÓT, mert a szexuális igényei és határai mindenkinek mások.

2016. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!