Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotoknak lenne fent kép az exével?

Figyelt kérdés
épp nem az exe de kavartak,és olyan kép amiről sugárzik ez...átöleli a képen és van alatta 483564358423 komment hogy aranyosak, cukik blablababa vagytok. ti hogy reagálnátok? szólnátok érte hogy zavar?
2015. jún. 22. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 100% hogy leszedetném vele! :)
2015. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez milyen már hogy én kell mondjam? hogy neki nem jut magától eszébe...pedig nincs az hogy elfelejtette hogy fent van mert pl ma is beszéltünk valamit ami miatt eszébe juttattam azt a képet..
2015. jún. 22. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, hogy zavar, pláne azért mert csak kavartak és bárki, ha rá néz a profiljára vele azonosíthatja be mint barátját.

Nem is azt akarnám, hogy törölje, de pl. csinálja meg, hogy csak ő és az a bizonyos fiú láthassák a képet.

2015. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy kellene tudassam vele de felrobbanok és annyira szeretném hogy essen már le magától....ha elmondanám igy simán neki lehet kicsit ilyen" hisztis boszorkánynak érezném magam aki megszablya hogy mit csináljon a barátja"
2015. jún. 22. 00:15
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem hinnék szerintem ezt mivel kivan rakva hogy velem van kapcsolatban meg velem van fent jó néhány kép...de vele ez az egy
2015. jún. 22. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az őszinteség? Nem muszáj naprakészen tartani a facebookot meg hasonlókat, de ha megteszi, akkor ne kelljen már a jelenlegi meg a volt szerelemnek egymás alatt pózolnia. Valószínűleg ő sem örülne, ha albumba gyűjtenéd a volt szerelmeiddel készült közös képeket, és mutogatnád a nyilvánosságnak. Ez egyszerű figyelmesség, ha magától nem érzi, nyisd ki a szád. Valószínűleg bele sem gondol a dologba, mert hivatalosan nem voltak egy pár.
2015. jún. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol meg, hogy leszedeted vele a kepet, ok exek maradnak. Szerintem ne feltekenykedj ezen. Most mar a tied a pasi. Te mindenkepp jobb vagy annal a lanynal valamiben, hiszen neki csak kavaras jutott, ti meg jartok. Ne izelj rajta, mert ez gyerekes dolog. Szamomra ilyennel kapcsolatban peldaerteku az, ahogy a nagyszuleim viselkedtek: nagymamamnak volt egy volegenye, aki nem sokkal eskuvo elott meghalt. Aztan mamam megismerte nagypapamat. Nagypapam rendszeresen, minden evben elvitte mamat autoval az elozo volegenye sirjahoz. Mamanak kernie se kellett. Ilyen az, amikor az ember elfogadja a masik ember eloeletet es alkalmazkodik hozza.
2015. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem egy halott vőlegény nem említhető egy napon egy volt baráttal/barátnővel.. Egy szakításnak ugyanis a kapcsolat megromlása az oka, ami után túllépnek egymáson, hogy megtalálják az igazit. A halott vőlegény pedig az igazi, akivel a nő le akarta élni az életét, de vele együtt elveszítette annak az életnek a lehetőségét is. A nagyapád tudta, hogy ő egész életében csak a második lesz, mert az elsővel közbeszólt a sors. Tulajdonképpen a tragédiának "köszönheti" azt, hogy egyáltalán találkozott a feleségével. Özvegyek között kicsit másképp megy az exekhez való alkalmazkodás, mint az ilyen "kavartak egyszer" esetekben.
2015. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!