Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy viszonyultok olyan nőhöz akinek gyereke van, de egyedül álló?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 19:54
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
51%

Szingli nő kihívásokkal... :)


Már bocsi... de azontúl hogy ott a gyerek aki az ismerkedési folyamatot megnehezítheti azontúl ugyanúgy viszonyulok..... bár kicsit másképp nézek az ilyen nőkre , volt egy két meglepő tapasztalatom... de erről max privátban :D

2016. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elvarázsol, akkor jöhet, nem gond a gyerek.
2016. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
ismerősként. soha nem lehet több!
2016. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
HA egyedül megáll a lábán akkor az jó dolog.
2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a nő,a gyerek kicsi és nincs a képben problémás család,ex akkor nincs ellene kifogásom.
2016. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
kösz nem kérek belőle
2016. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Kifogok majd kapni a válaszomért, de a legtöbb esetben kerülném. Egyszerűen nem tartanám olyan szinten megbízhatónak, hogy bármi komolyat akarjak tőle. Akinek olyan rossz emberismerete van, hogy azt sem képes eldönteni, hogy akinek gyereket szül, mit fog csinálni pár év múlva vagy kiáll e mellette, akkor még maga is egy gyerek.

Idősebb gyereknél nem zavarna, mert 15 év alatt azért változik az ember.

2016. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 ex minid is a képben lesz, ugyanis a gyerekét látogatni fogja... találkozni fognak az anyával.


esetek többségében az apa nem mond le a láthatás jogáról.

2016. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 okulasul: 10eve ismertem amikor megkerte a kezem,4evig jartunk egyutt,ebbol 2 ev egyutteles.Hazassagkotes elott 1 evig keszultunk erdemben a gyerekvallalasra,cigiletetel,szakirodalom,kozos tervezgetes,mindenkinek mondta h szeretne fiatalon apa lenni.22hos volt a gyerek amikor lelepett egy kiscsajjal,mikozben otthon semmi jelet nem adta h koztunk baj van.Tehat nem voltak szovaltasok anyazas,a gyerekkel sokszor volt turelmetlen,ingerult,mert ugye kezdodott a dackorszak.Atbeszeltem szakemberrel utana h mi is tortent velem,hiszen 10eve ismertem es nekem azt mondta....tudod mit mondott?hogy a ferjem bar ugy erezte h vagyik csaladra,valojaban azert akarta mert "ez az elet rendje" es mert az o koraban masnak is van de tudat alatt nem volt erre kesz!behazudta nekem es maganak majd kibujot talalt az uj szerelemben ahol nem volt felelosseg csak lopott boldog percek es ujra tizeneves lehetett.A csaj az volt.Ennyit a szar emberismero nokrol.Annyit lattam h sokszor szomoru.Amikor rakerdeztem,a melojara hivatkozott.Nem voltak problemak kimondva.Semmi.Azt hittem jol megvagyunk.A vicc h azota is ugyanolyan jol megvagyunk.Csak ram harult a kozosen eltervezett csaladosdi.
2016. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Ez pedig, tényleg rossz emberismeretre vall. Rengeteg ismerősömtől hallom hosszabb-rövidebb kapcsolat után, hogy nem voltak jelek és hasonlók. A valóságban, persze jó pár jel volt, amit néha az ismerősök is mondtak, csak épp a rózsaszín ködben ezt sok ember nem veszi észre.

Az is baj, hogy tudott hazudni. Oké, rengeteg kapcsolatban simán hazudnak a felek, de általában ott elég nagy gondok vannak a kommunikációval. 23 éves pasiként elég gyerekes vagyok, de egy barátnőm sem tudott hazudni. Miért? Mert a sablonválaszoknál feltűnt, hogy nem stimmel valami és más helyzetekben is.

2016. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!