Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy pasi annyira nyuszi hogy még akkor se mer oda menni csajokhoz ha kicsit ivott elötte? Pedig sose volt rossz élménye. Mégse mer kezdeményezni.

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valakinek nem volt rossz élménye (nem értem, hogy honnan tudod ezt biztosra amúgy) attól még félhet a visszautasítástól ugyan úgy. Elvégre a visszautasítás magával hordozza a "nem vagy nekem elég jó" érzést azoknak, akik nem tudják helyén kezelni a dolgot, attól függetlenül, hogy ezt először, másodszor, ..., sokadszorra éli meg valaki.
2016. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ: egyáltalán, h megy az ismerkedés, barátkozás, haverkodás akár saját neműekkel. Ez egy. Ez megy?

Kettő: mennyire megy a barátkozás vmiféle kommunikáció a lányokkal (volt osztálytársak, ismerősök, netes beszélgetés), amikor nincs "tétje"?

Sztem rágörcsölsz lelkileg, pedig ugyanúgy kell hozzáállni akkor is, amikor oda szeretnél menni. Megszeretnéd ismerni, ennyi. Bármi lehet belőle, egy ismeretség, barátság, vagy akár a nagy szerelem, vagy egy nagy kiàbrándulás (kinyitja a száját és rájössz, h egy alpári).

Csak lazán, ilyenkor még maga előtt is titkolja az ember, mennyire bejön a másik :) , mintha egy új osztálytársnő/munkatársnő jött volna, aki lehet kedves/rendes/aranyos, de lehet,, hogy egy tirpák paraszt.

Ne vedd véresen komolyan, na, ez ISMERKEDÉS, nem lánykérés.

2016. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenek nem nyuszik hanem nincs meg bennük az az akarom, vagy az a tüz ami hajtaná.
2020. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félünk a Metoo mozgalomtól (43 F)
2020. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert előrelátó és pontosan tudja, vagy legalább érzi tudat alatt, hogy ha igazán jó pasi lenne, akkor a nő menne oda hozzá.
2020. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!