Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni őt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve próbálok elfelejteni egy lányt de sehogy se megy...minden eggyes percben csak rá tudok gondolni a mai napig...bármi amit látok, hallok, őt juttatja eszembe...próbálkoztam számos dologgal (pl elmentem edzeni) de úgy érzem már semmi nem segít. Minden nap sírok emiatt az egész miatt és egyre jobbnak látom az öngyilkosságot, mert nem akarok így élni...

Ha valahogy tudnátok segíteni abban hogy mit csináljak, azt megköszönném



2016. dec. 28. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
konkrétabban milyen kapcsolatban vagy vele? találkozol vele mindenap vagy ...vagy tud róla mit érzel stb...öngyilkosság f***ág emiatt öreg.legalábbis nem megoldás.
2016. dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen egy pár voltatok? Vagy honnan ismered?
2016. dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 évig jártunk egy suliba, utána ő vidékre ment tanulni. Néha szoktunk irogatni egymással, de nem mindíg ír vissza. Nehéz elmagyarázni mert volt pár olyan dolog ami elég hihetetlen volt számomra. Szóval ha ritkán visszaír akkor se tudok vele 10 percnél tovább beszélni.
2016. dec. 28. 02:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah hogy egy suliba jártatok? Ennyi? Szedd már össze magad. Ennek a f***ságnak semmi értelme!
2016. dec. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

És megpróbáltad, hogy kapcsolat legyen belőle? Lehet ez lenne a jó irány. Mert akkor ha koppansz az kijózanít(mégha egy ideig még jobban fájni fog) ha meg összejön, akkor éljen.


Az viszont mindenképp szép dolog, hogy ennyire szerelmes vagy. Van, akivel egész életében nem történik ez meg.

2016. dec. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy évig jártam egy lánnyal, 2 éve lett vége. Hasonlóan szarul vagyok és nem érdekel semmi. De én már nem gondolok rá minden percben. Csak max akkor amikor nagyon magányos vagyok.

Felejtsd el és kész.

2016. dec. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Középsulis koromba nekem is volt egy lány, teljesen hasonló volt a helyzet mint nálad. Csak fellángolás, tini szerelem, hagyd.
2016. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!