Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok a mai napig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok a mai napig is velük?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok hosszú évek óta, de van két volt kapcsolatom, ami álmaiban a mai napig visszatér. Mindkettőt lezártam magamban és elengedtem őket, nem is érdekel, mi van velük, semmiféle közösségi oldalon nem is vagyok fent, hogy "csekkolni" tudjam őket.

Semmiféle kétes érzésem, megbánás, stb nincs, hogy rosszul válaszottam, miért a férjemhez mentem végül vagy ilyesmi.

Imádom a férjem, minden szempontból összhangban vagyunk, a szex szuper vele, nem tudok mindent kiemelni, de tényleg az exeim a párom lába nyomába sem érnek.

Időközönként viszont ezek az álmok visszajönnek, hogy találkozom velük, bepróbálkoznak de mindannyiszor visszautasítom őket kategórikusan, ők meg egyszer elfogadják, egyszer pedig tombolnak, hogy szemét vagyok. (?)

Amikor felkelek mindig rossz érzés marad bennem, nem értem ezt az egészet.

Valaki volt már így? Szóval, hogy tényleg nagyon szerette a párját/férjét és szuper is volt minden és nem maradt benne tüske, lezáratlan kérdés, tényleg teljesen elengedte őket, stb... és így álmdoott az exeivel?

Mit tudtatok tenni, hogy ezek az álmok elmúljanak?

Nem tudom h jó kategóriában van e a kérdés.. bocs!

Köszi!



2016. dec. 28. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű nem jól alszol. :)

Én is szoktam a múltbéli (ráadásul még csak kapcsolatban sem voltam velük) lány ismerősökkel erotikusabb álmokat megélni, felébredés után gondolkodom sokat, mi lett volna, ha....

Érdekes dolog az agy, biztos volt már a történelem folyamán, hogy egy álom miatt változott meg egy élet.

2016. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezek csak szimplán olyanok, hogy valahol összefutunk és odajönnek, hogy "járjunk", meg próbáljuk újra meg az egészet.. és ennyi.. Én meg határozottan elutasítom,hogy bocs,de nem, férjnél vagyok.. vagy szeretem a férjem. Valameyiket mondom kettő közül.

És erre jön, hogy oké, akkor elballagnak, vagy elkezdenek minden szemétnek lehordani. Én meg csak nézek, hogy mi van. És ugye mikor felkelek, olyan rosz érzés, h mi francért álmodtam én velük?

De amúgy köszi... ez megnyugtat, h más is van így. :)

2016. dec. 28. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy bölcs mondás szerint,a szeretet örök.Akit valaha szerettél,az örökre része lett lényednek.Nyilván,vannak kapcsolatok,melyeket nem lehet folytatni,de tudomásul kell venni,hogy azok is örökre részünkké váltak.
2016. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!